30.11.2021 06:59
Home Tags Portokalli

Tag: Portokalli

Zbuloni cila shenjë e horoskopit do kalojë një ndarje gjatë muajit dhjetor

Astrologu Jorgo Pulla ka dhënë parashikimin e motit për të gjithë shenjat e zodiakut për muajin dhjetor. Një paralajmërim e ka për shenjën e Demit,...

“Me kë tallesh ti?”, ish-deputetja e PD sulmon Lulzim Bashën

Ish-deputetja e PD në Vlorë, Nadire Meçorapaj, ka sulmuar Lulzim Bashën. Ajo shkruan se nisma e dekomunistizimit, është një tjetër dështim dhe projekt i lënë...

4 humbje jete/ Ministria e Shëndetësisë bën bilancin për 24 orët e fundit: Ja...

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi...

Edhe Klopp del kundër Messi-t: Nëse nuk ndodh tani, kur do të ndodhë?

Edhe Jurgen Klopp ka kritikuar Topin e Artë të fituar nga Leo Messi. Gjatë konferencës për shtyp të zhvilluar në prag të derbit me Everton...

Hajdari: Nuk e shikoj Berishën në krye të partisë! Asnjë Kongres nuk sjell PD...

Rudina Hajdari, te dy Kongreset e thirrura, nuk e çojnë asnjëra Partinë Demokratike drejt fitores dhe këtë e thotë me bindje, pasi sipas saj...

Situata nga Covid-19/ Ndeshja e rëndësishme e “Champions League”luhet pa tifozë

Pas RB Leipzigut, me dyer të mbyllura do të luajë edhe Bayern Munichu. Ndeshja kundër Barcelonës, e planifikuar për datën 8 dhjetor në kuadër...

Masat e reja anti-COVID që pritet të hyjnë në fuqi, kush hyn në Kosovë...

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës, në një mbledhje qeverie ka propozuar disa masa anti-COVID për të parandaluar pandeminë. Mësohet se ‘Shëndetësia’ ka propozuar që...

Piktura e tij shitet për bamirësi/ Ja veprimi që bëri Donaldi

‘’Vëllai i Madh’’ ka mundësuar që gjatë spektaklit të sotëm piktura e Ismail Qemalit të dalë në ankand. Kjo pikturë u krijua nga Donaldi me...

Varianti i ri po trondit botën, Merck: Pilula është efektive kundër çdo mutacioni

Kompania farmaceutike “Merck” njoftoi sot se pilula e saj kundër koronavirusit me substancën aktive molnopiravir pritet të ketë të njëjtin efektivitet kundër çdo mutacioni...

Silva Bino jep lajmin: Shumë shpejt në Shqipëri vjen vaksina Johnson & Johnson!

Shefja e departamentit të Epidemiologjisë në ISHP, Silva Bino ka treguar që shumë shpejt në Shqipëri do të vijë edhe vaksina Johnson & Johnson...