04.12.2021 09:15
Home Tags Porte

Tag: porte

Fshijini këto gjëra nga Facebooku juaj, mund të jeni në telashe

Megjithëse Facebook u krijua kryesisht për të lidhur përdoruesit, ky rrjet ka pësuar shumë transformime që nga themelimi i tij më 4 shkurt 2004. Në...

Cassano plas “bombën”: Ky është skandali i vërtetë me “Topin e Artë”

Dhënia e “Topit të Artë” të vitit 2021 Lionel Messit ka krijuar shumë debate në botën e futbollit. Shumë mendojnë se ky çmim duhet...

Si të mbrohemi nga Wi-Fi? Disa të dhëna interesante

Cilat janë përfitimet shëndetësore të fikjes së Wi-Fi natën? Përdorimi i Wifi është mjaft i dëmshëm për shëndetin e njerëzve.Por ne duhet të dimë disa...

Dy shenjat e horoskopit me fat për sot

Dashi-Nëse keni pasur probleme në dashuri, deri të dielën do të sqaroni çdo gjë. Në punë, është një periudhë premtuese dhe do të vijnë...

Masat e reja: Zvicra kërkon test PCR edhe për të vaksinuarit! Greqia ndalon hyrjen...

Greqia dhe Zvicra kanë vendosur masa të reja për të hyrë në vend për shkak të pandemisë. Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme...

Njihuni me 4 kurat më të mira natyrale me dafinë

Shqiptarët kanë një histori të gjatë të mbjelljes së dafinës në kopshte dhe tarraca dhe kanë gjetur 1001 mundësi për ta përdorur atë. Ajo...

Fenomeni Merkel: Arkitekte e kompromisit dhe menaxhuese e krizave

Forcat e armatosura gjermane e përshëndetën të enjten (02.12.2021) Angela Merkelin me vlerësimin më të lartë ushtarak gjerman për personat civilë: me një paradë...

Vranësira dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira të cilat do të sjellin reshje në gjithë territorin të shoqëruara dhe me erë të fortë,...

‘Rrëfehet’ Donald Veshaj, Arbër Hajdari ia thot troç: I ke humbur të gjitha pikët

Një shpjegim ka ardhur nga Dondaldi në lidhje me raportin e tij të krijuar me Beatrix dhe marrëdhënien që ai kishte jashtë shtëpisë së...

Bora tregoi se po e priste jashtë, ja si i përgjigjet Donaldi

Pas rrëfimit të Dondald Veshaj, në lidhje me raportin e tij të krijuar me Beatrix dhe marrëdhënien që ai kishte jashtë shtëpisë së ‘Big...