28.10.2021 03:35
Home Tags Politico.eu

Tag: politico.eu

Humoristi Deda sulmon Bashën: Pa ndihmën e doktorit ti do të ishe noter i...

Deklarata e kryedemokratit Lulzim Basha ku barazonte Sali Berishën me Edi Ramën dhe Ilir Metën, ka ngjallur mjaft reagime nga mbështetësit e dyshes “Meta...

Takimi vjetor i Rrjetit Ballkanik të Agjencive të Aseteve/ Pici: Në 2021 u sekuestruan...

Tiranë - Zhvillohet takimi vjetor i rrjetit BAMIN (Rrjeti Ballkanik i Agjencive të Aseteve të Sekuestruara), me pjesëmarrjen e vendeve anëtare dhe organizmave ndërkombëtare...

16 raste të reja COVID-19 sot në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë fatmirësisht nuk është shënuar asnjë rasti me fatalitet si pasojë e koronavirusit. Gjatë kësaj periudhe janë regjistruar...

E lidhur me Beartin apo me Erik Fullanin? Jasmina sqaron të vërtetën

Jasmin Kadriu vazhdon të jetë shumë e komentuar në rrjet edhe pas daljes nga “Përputhen”. Pak kohë më parë ajo u fotografua me Beartin...

Projekti i Unazës së Madhe të Tiranës, Balluku: Kur të mbarojë, i gjithë kryeqyteti...

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku tha sot në Kuvend se me përfundimin e projektit të Unazë së Madhe të Tiranës, i gjithë kryeqyteti do...

Jeni burrat më të lumtur vetëm nëse jeni martuar me gratë e këtyre 3...

Është interesante se si shenja zodiakut mund të thotë aq shumë për personalitetin e dikujt. Nëse keni kohë që jeni në një lidhje dashurie...

Video/ Rama “këshillon” Bashën: Mos shpif si llumi, mos shaj si llumi, mos ji...

Seanca e sotme parlamentare është shoqëruar me replika të forta mes kryeministrit Rama dhe kryedemokratit Basha. Gjatë diskutimeve në Parlament Basha hodhi disa akuza...

Intervista/ Puna, disiplina, fitoret dhe objektivat e kampionit të Bodybuilding, Leonard Ballazhi

1.Leonardo, ju jeni kampioni ne fuqi ne dy kategori te kampionatit te badybuilding, cilat jane ato? Jam kampion absolut ne Classic Bodybuilding, dhe kampion ne...

Një Ambasadë e re për një Tiranë që ndryshon/ Veliaj: Selia e re diplomatike...

Ambasada Italiane në Tiranë ka hapur një konkurs për projektimin e godinës së re të selisë diplomatike. Në prezantimin e projektit, kryetari i Bashkisë...

Sir Alex zgjedh zëvendësuesin e Solskjaer

Sir Alex Ferguson do që Mauricio Pochettino të jetë trajneri i ardhshëm i Manchester United, nëse klubi do të shkarkojë Ole Gunnar Solskjaer. Sipas shtypit...