07.07.2020 01:51
Home Tags Policia

Tag: Policia

Fury: Nëse mendoj për duelin ndaj Joshua e humbas më herët titullin

Boksieri britanik Tyson Fury, kampion bote në peshën e rëndë, u shpreh se në mendjen e tij për momentin është vetëm sfida e tretë...

COVID19/ Mbi 90 mijë teste në dispozicion, Manastirliu në Institutin e Shëndetit Publik: Rrisim...

“Kemi rritur në mbi 90 mijë teste në dizpocion të Insitutit të Shëndetit Publik për identifikimin e rasteve të reja me Covid19 në vendin...

Femrat e këtyre shenjave të horoskopit, janë të ftohta në shtrat

Njerëz bëni kujdes, femrat që u përkasin shenjave të mëposhtme të horoskopit janë shumë të ftohta në çdo aspekt, mundohuni të tregoheni sa më...

Turqia në Ballkan, një marsh drejt perëndimit

Rajoni i Ballkanit po bëhet tërheqës për një spektër të gjerë të lojtarëve të huaj – nga Pekini në Uashington, dhe nga Brukseli në...

SHBA heq vizat nëse studentët e huaj mësojnë online

Shtetet e Bashkuara nuk do të japin viza për studentët ndërkombëtarë, nëse mësimi i tyre në vjeshtë zhvendoset online, për shkak të koronavirusit. Udhëzimi i...

Kriza e 26 nëntorit, mundësi për transformim historik të jetesës për banorët dhe komunitetet

Kryeministri Edi Rama shprehu sot bindjen se “krizën e madhe të 26 nëntorit të shkuar po e kthejmë në një mundësi të madhe transformimi...

Interi me kontratë të re për Lautaron

Interi raportohet se i ka ofruar kontratë të re Lautaro Martinezit, duke i ofruar pagë dyfish më të madhe në mënyrë që ta bindë...

Lori Hoxhës 2020- ta ja solli në majë të hundës dhe të gjithë gjetëm...

Ende pa nisur mirë, viti 2020 po vjen drejt fundit dhe ditët po ikin sa hap e mbyll sytë! Një pjesë të madhe të...

Njihuni me shenjat më ngatërrestare të horoskopit. A bëni pjesë dhe ju?

Disa nga shenjat horoskopit me sa duket janë ngatërrestarë dhe e kanë mendjen vetëm për telashe. Më poshtë do t’ju njohim me pesë shenjat...

Ndryshimi i sistemit zgjedhor/ Përfaqësuesi i OSBE-së: Nuk ka rekomandim, vendim sovran i çdo...

Procesi për ndryshimin e sistemit zgjedhor duhet të nisë të paktën një vit përpara zgjedhjeve të radhës dhe duhet të jetë gjithëpërfshirës dhe transparent. Përfaqësuesi...