10.08.2020 12:40
Home Tags Plazh

Tag: plazh

Dy raste pozitivë me COVID-19 në Atletico Madrid

Atletico Madrid ka lajmëruar sonte se kanë dy raste pozitive në testet për COVID-19 para ndeshjes në Ligën e Kampionëve Turneu i tetë skuadrave...

Zyrtare/ Merr fund dilema, Ilir Daja trajner i Partizanit

Ashtu siç ishte paralajmëruar, tekniku i ri i Partizanit Ilir Daja do të prezantohet nesër. Në një njoftim të fundit të 16-herë kampionëve të Shqipërisë,...

Ylli Ndroqi është më pak fajtor se secili prej shokëve të tij politikanë, në...

Nga Mero Baze Në vitin 2013 mbaj mend një skenë të jashtëzakonëshme nga ekrani i Ora News, në një transmetim direkt. Ylli Ndroqi po udhëtonte...

Gjermania gati për revolucionin e radhës në transportin publik

BYD Auto, një nga prodhuesit më të mëdhenj të automjeteve për pasagjerëve si dhe atyre tregtarë të Kinës, ka marrë një porosi të madhe...

Si të keni flokë të drejtë në vetëm 3 hapa pa përdorur tharëse dhe...

Transformimi i flokëve nga kaçurela ose me onde në të drejta shpesh përfshin përdorimin e shumë kimikateve, tharëses, pjastrës duke dëmtuar kështu me kalimin...

Dua Lipa flet për bashkëpunimin me Madonna-n: Ishte e pabesueshme

Dua Lipa thotë se të punosh me Madonna-n dhe Missy Elliott-in ishte e pabesueshme. Ylli 24-vjeçar i muzikës pop konfirmoi kohët e fundit se ajo...

Koronavirusi/ Britania me 1.000 raste të reja ditore për herë të parë pas disa...

Britania e Madhe raportoi 1,062 teste të reja pozitive për koronavirusin, rritjen më të lartë ditore të infeksioneve të reja COVID-19 që nga fundi...

Pse të flasësh me të huajt është mirë për ty

Melinda Blau, psikologe dhe Karen L Fingerman, aktualisht pedagoge e psikologjisë në Universitetin e Teksasit në Austin e cila studion natyrën dhe efektet e...

Debati i fortë rreth TikTok, kompania: Do të padisim administratën Trump për shkelje të...

TikTok mund të padisë administratën Trump për urdhrin e saj të fundit që ndalon përdorimin e aplikacionit, raportoi NPR të shtunën, duke cituar një...

Kujdes! Këto 5 gabime po ju dëmtojnë fytyrën!

Janë 5 gabime që NUK DUHEN bërë asnjëherë për të patur lëkurë të freskët dhe të shëndetshme: 1- Nuk duhet të përdorni produkte që...