12.05.2021 08:38
Home Tags Pjerin Ndreu

Tag: Pjerin Ndreu

Fati yt/ Horoskopi 13 maj 2021

Dashi Lajm i mirë për dashurinë, ndër të tjera me një person të lindur nën shenjën e Binjakëve mund të keni një histori të mirë....

Mbi 632 mijë vaksinime anti-COVID janë bërë që nga fillimi i fushatës ‘Sqipëria Buzëqesh’

10,169 vaksinime anti COVID janë bërë gjatë ditës së sotme në vendin tonë. Që nga fillimi i fushatës Shqipëria Buzëqesh janë bërë 632, 676 vaksinime.

Maji muaji me fat? Renditja e shenjave të Horoskopit

E ftuar në emisionin “Rudina”, astrologia Meri Shehu ka dhënë parashikimet për të gjitha shenjat e horoskopit. Ajo ka bërë një renditje nga shenja...

Në 25 prill u ndëshkua me votë modeli i antisistemit

Ka dy lloj opozitarësh në Shqipëri; ata që e kanë pranuar humbjen në zgjedhje dhe ata që nuk duan ta pranojnë atë. Brenda tyre...

Rama: Burrë jam dhe unë për fat të keq! Prisni kur të shihni në...

Gjatë një aktiviteti me infermierë, kryeministri Edi Rama tha se ky shërbim në vendin tonë ishte themeluar nga gratë dhe se po nga ato...

Ç’po paralajmëron Neymar: Dua të luaj bashkë me Ronaldon

PSG pagoi një tarifë rekord botëror prej 222 milionë € për të nënshkruar me Neymar nga Barcelona më 2017. Braziliani shkëlqeu përkrah Lionel Messi...

Janë apo jo bashkë? Me një video, Arjan Konomi tregon gjithçka për marrëdhënien e...

Para disa ditësh, Ledjana bëri një deklaratë të fortë duke u shprehur se nuk do të jetë më pjesë e “Për’puthen”. “Largimi im nga emisioni...

I jepet certifikatë si ‘miku i infermierëve’, Rama refuzon: Do dalim te ‘Portokallia’, do...

Kryeministrit Edi Rama i është dhënë një certifikatë mirënjohjeje si miku i infermierëve por ky i fundit ka refuzuar ta marrë. Ai tha se...

Covid 19 në Itali/ Regjistrohen 262 humbje jete dhe 7,852 raste të reja në...

Në 24 orët e fundit, Italia ka regjistruar 7,852 raste të reja me koronavirus nga 306,744 teste të kryera. Shkalla e pozitivitetit qëndroi në...

2 arsye pse jeni me fat nëse dashuroni dikë në shenjën e Demit

Demi është një nga shenjat më të qëndrueshme dhe të besueshme në zodiak. Personi i fundit që do të mendonte ndonjëherë të tradhtonte është...