01.12.2021 06:43
Home Tags Perputhen

Tag: Perputhen

Covid 19/ Scholz pro vaksinimit të detyrueshëm

Kancelari i ardhshëm gjerman, Olaf Scholz, tha sot se është në favor të vaksinimit të detyrueshëm kundër COVID-19 për të frenuar shpërthimin e infeksioneve...

Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të parë

Çifti i njohur turk, Özge Özpirinçci dhe Burak Yamantürk janë bërë prindër për herë të parë. Aktorja 35-vjeçare ka sjellë në jetë një vajzë...

Nata e Bardhë, nis festa në Tiranë

Bashkia e Tiranës ka rikthyer traditën e Natës së Bardhë. Pas dy vitesh të vështira për shkak të tërmetit dhe pandemisë, kryeqyteti shqiptar po feston...

Donald-Beatrix do bëhen çift? Flet Semi

Semi, mikesha e Donaldit që ka vetëm pak ditë që ka lënë shtëpinë e Big Brother ka folur për afrimitetin e Beatrix dhe Donaldit....

Basha ironizon akuzat e Berishës, ja kur duhet të japë dorëheqjen pa kthim kryetari...

Vetëm pak ditë na ndajnë nga Kuvendi Kombëtar, për të cilin kryetari i PD, Lulzim Basha ka njoftuar se do të mbahet më 18...

BioNTech: Vaksina Pfizer ka të ngjarë të ofrojë mbrojtje të fortë ndaj rasteve të...

Vaksina e krijuar për COVID-19 nga BioNTech dhe Pfizer ka të ngjarë të ofrojë mbrojtje të fortë kundër çdo sëmundjeje të rëndë nga varianti...

10 fakte që Berisha ka mbështetur Lulzim Bashën gjatë karrierës së tij

Marrë nga emisioni 'Dekalog' i gazetarit Roland Qafoku/ -1.Lulzim Basha u afrua në PD në vitin 2004 nga kryetari i asaj kohe i kësaj...

Fati yt/ Horoskopi, 1 dhjetor 2021

Dashi-Nesër me ndihmën e rrjetit tuaj të fuqishëm mund të implementoni planet e biznesit. Do të përdorni dijet tuaja për të marrë përfitime. Gjithashtu...

Narrativa e Berishës, efektive në sinorin elektoral të PD-së, por…

Nga Eduard Zaloshnja Pasi Sekretari i Shtetit Blinken e shpalli persona non grata, Berisha hapi ndaj tij një çështje gjyqësore civile për shpifje në Paris,...

‘Nuk janë shoqe, Bora nuk e ka pronë Donaldin’, flet mikesha e Beatrixës

Marrëdhënia mes Beatrixës dhe Donaldit ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit e jo më kot pasi dyshja çdo moment shfaqen duke u...