13.04.2021 09:50
Home Tags Perputhen

Tag: Perputhen

Shenja me fat për ditën e nesërme, sipas horoskopit të Paolo Fox!

Shenja me fat për ditën e nesërme, 14 Prill 2021, sipas horoskopit të Paolo Fox është ajo e Bricjapit. “Një ditë me të vërtetë e...

Më në fund! Reagon mashkulli me të cilin Tea shkëmbeu puthje: “Unë e dua...

Gjatë këtyre ditëve në rrjete sociale dhe media qarkulloi me shpejtësi një video, në të cilën Tea shfaqej duke shkëmbyer puthje në cep të...

COVID-19 – Merkel: Situata është serioze, nevojitet bllokim urgjent

Frenimi federal i emergjencës është i vonuar, sepse situata është serioze dhe të gjithë duhet ta marrim seriozisht, tha kancelarja gjermane Angela Merkel në...

Luca Toni zgjedh Lukaku-n para CR7 për një arsye

Luca Toni, ish-sulmues i Italisë, ka zgjedhur Romelu Lukaku para Cristiano Ronaldo-s. Gjatë një intervistë të dhënë në profilin e tij në Tik Tok, ai...

Fati yt/ Horoskopi 14 prill 2021

DASHI Në këtë periudhë jeni me disponim të ulët, duhet të pushoni. Pavarësisht kësaj, dashuria dhe emocionet që po përjetoni janë pozitive. Problemet, nëse jetoni...

Regjistrohen 4033 raste të reja të koronavirusit në Greqi, 93 humbje jetë në 24...

Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik në Greqi konfirmoi sot 4033 raste të reja të koronavirusit në vend, një shifër e lartë për 24 orët...

JA VIDEO / Mjeku shqiptar bëhet qesharak në transmetimin televiziv LIVE

Një ngjarje qesharake ka ndodhur një natë më parë ne emisionin “Të paekspozuarit”. Bëhet fjalë për një mesazh të mbërritur në telefonin e moderatorit...

Test psikologjik: Zgjidh një qen dhe zbulo fakte interesante për veten

Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Kjo zgjedhje tregon se gjithmonë mbroni të dashurit tuaj. Jeni gjithmonë më shumë se gati për të ndihmuar miqtë dhe familjen tuaj....

100 ditët e Lulit dhe 100 ditët e Napolonit!

Nga Alfred Peza/ Duke dashur të na tregojë se këtë radhë është përgatitur seriozisht për tu bërë Kryeministër, Lulzim Basha po e përdor simbolikën kohore...

Sanchez: Të gjitha vaksinat antiCOVID-19 janë të sigurta

Kreu i qeverisë spanjolle, Pedro Sánchez, këmbënguli sot se të gjitha vaksinat antiCOVID-19 ishin të sigurta dhe konfirmoi se gjendja e jashtëzakonshme shëndetësore do...