28.11.2021 01:45
Home Tags PD

Tag: PD

WhatsApp personalizon bisedat

WhatsApp sapo ka prezantuar funksionin e krijimit të ngjitëseve të personalizuara brenda bisedave. Aplikacioni i mesazheve në pronësi të Meta-s, kompania mëmë e paraqitur nga...

‘S’e di nëse drejtimi politik i Shkodër është surprizë e këndshme’, Edona Bilali tregon...

Ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Edona Bilali, në një intervistë për emisionin “N’kohë” në Report Tv, tha se nuk e priste t’i...

Gjarpërinjtë me kostume

Nga Dr. Minella Aleksi Në zyrat e atyre që e deklaruan Dr. Berishën “Non grata” një fjalë e urtë qarkullon: Mos shpreso të jesh në...

Ambasadat në Kosovë paralajmërojnë stafin për rrezik për sulm: Evitoni turmat dhe qendrat tregtare

Disa ambasada të huaja në Kosovë i kanë dërguar një e-mail të brendshëm stafit të tyre, që të evitojnë turmat dhe qendrat e mëdha...

Real Madrid vendos “frerët” për Pogba

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, kishte planifikuar një transferim te Real Madridi prej disa kohësh, por duket se është hequr nga tavolina pasi...

Lajm shpresëdhënës, vaksinat mund të mbrojnë nga varianti i ri

Shqetësimet gjithnjë e në rritje për variantin e ri të koronavirusit nga Afrika e Jugut, të quajtur Omicron, duket se kanë marrë një qetësim. Sipas...

Fati yt/ Horoskopi, 28 nëntor 2021

Dashi-Bëni kujdes në historinë tuaj të dashuri sepse këto dy ditë mund të sjelin debate të ashpra. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të...

Fotot me bjonden bënë xhiron e rrjetit, reagon Atdhe Xheravina

Pak ditë më parë Atdhe Xheravina u përfol për një lidhje dashurie me një bjonde misterioze. Në rrjet qarkulluan disa foto nga "Kryefjala" ku...

Nga sot, maska do të bëhet e detyrueshme në Milano

Nisur nga kjo e shtunë në qytetin e Milanos në Itali qytetarët do të jenë të detyruar të mbajnë maskën. Detyrimi do të jetë...

Gjesti prekës i Arjan Konomit pas humbjes së mikeshës së ngushtë, Hueyda El Saied

Artistja e njohur Hueyda El Saied u nda nga jeta në moshën 46-vjeçare, duke trishtuar jo vetëm familjen dhe miqtë, por gjithë opinionin publik....