04.06.2020 03:24
Home Tags Partizani

Tag: Partizani

DETAJET/ Gjiknuri zbardh takimet me ambasadorët: Ja cilat janë kërkesat e opozitës që i...

Përfaqësuesi i mazhorancës në Këshillin Politik të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri, zbuloi nga foltorja e Kuvendit detaje nga diskutimet e tejzgjatura të dy ditëve...

Çakenj, monstra, e ribuzuat me vajzën duke e hedhur ekran më ekran

Kryeministri Edi Rama komentoi me tone të ashpra ngjarjen tronditëse të përdhunimit të 15-vjeçares nga roja i shkollës dhe tre të rinj, që ka...

STUDIMI: Televizioni publik më i besueshëm se privatët!

Një studim i Fondacionit gjerman Kondrad Adenauer për gjendjen e medias publike në Ballkan thotë se televizioni publik në Shqipëri ka më shumë besueshmëri...

Reali interesohet për Lautaro Martinez

Rasti “Lautaro” mund të marrë një kthesë të papritur, si pasojë e ndërhyrjes së Real Madridit. Edhe pse dëshira e lojtarit argjentinas është të...

Test: Gjëja e parë që dallon në foto tregon shumë për gjendjen tënde psikologjike

Shpeshherë, psikologët përdorin teste projektive që përfshijnë fotografi apo figura të ndryshme, për të zbërthyer të fshehtat e psikogjisë tënde. Një test i tillë...

Shenjat e horoskopit që do martohen së shpejti

Parashikimi i yjeve nga astrologia e njohur Meri Shehu për ditën e sotme dhe të nesërme… Dashi. Sot mund të gjenden rezervat ekonomike e materiale...

Aprovohen thuajse 22 mln euro për të shpëtuar futbollin italian

Futbolli italian ka aprovuar ditën e sotme fondin “Salva Calcio”, pra për të shpëtuar sezonin dhe sidomos për të mos çuar klubet e ndryshme...

‘Topin e ka Luli Basha, Po presim ku do ta çojë, do e nxjerri...

Kryeministri Edi Rama ka komentuar deklaratën e ambasadores amerikane Yuri Kim, e cila tha se topi tani është në fushën e Lulzim Bashës për...

Rama: Kërkuam që teknologjia të futej si projekt pilot që në 2019, por opozita...

Kryeministri Edi Rama deklaroi nga foltorja e Kuvendit se reformën zgjedhore mund ta kishin votuar në parlament që në dhjetor të vitit të kaluar,...

Gates për vaksinën, të shpërndahet në bazë globale

Miliarderi amerikan, Bill Gates, ka bërë apel që çdo vaksinë e suksesshme e koronavirusit që mund të zbulohet në të ardhmen, të shpërndahet në...