05.08.2020 01:02
Home Tags Parlamenti

Tag: Parlamenti

Fotot, turistët zgjedhin Lezhën për të pushuar

Lezha ofron mundësi turizmi jo vetëm detin, por dhe lumin, natyrën, malin, kulinarinë dhe turizmin historik, ku zonat turistike të qytetit si Shëngjini, Tale,...

Përfituan 38 mijë euro nga mashtrimet në ‘Facebook’, ndalohen 10 persona

Një 29 vjeçar i shpallur në kërkim për "Mashtrim Kompjuterik", është vënë në pranga, pasi gjykata i ka vendosur masën e sigurisë "Arrest në...

Himarë, gjendet trupi i pajetë i gruas së mbytur

Gjendet e mbytur Mirela Rama gruaja e cila kishte dalë sot në det për të mbledhur rrjetat së bashku me 3 anëtarë të tjerë...

Caktohet administratori shtetëror që do menaxhojë 26 pasuritë e Ylli Ndroqit

Pas sekuestrimit të pronave të Ylli Ndroqit, Agjencia e Administrimit të Aseteve ka caktuar si administratorin shtetëror të 11 bizneseve dhe 15 pasurive të...

Shpërthimi në Bejrut, ja shifra marramendëse e dëmit të shkaktuar

Guvernatori i Bejrutit, Marwan Abboud, tha se shpërthimi në Portin e Bejrutit shkaktoi dëme në një vlerë prej 3 deri në 5 miliardë dollarë,...

Bota solidarizohet me Bejrutin

SHBA do të ndihmojë Libanin pas shpërthimeve në Bejrut, deklaroi presidenti amerikan, Donald Trump gjatë një konference për shtyp në Shtëpinë e Bardhë. “Ne do...

Gjithçka që nuk dimë për katastrofën në Bejrut

Një depo që ruante mijëra tonë materiale shpërthyese mendohet të jetë burimi i mundshëm i shpërthimit masiv që ndodhi në kryeqytetin libanez këtë të...

Messi komenton lamtumirën e Casillas

Ylli dhe kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, i është bashkuar figurave të shumta në botën e futbollit që e kanë nderuar legjendën e Realit...

Nga çfarë duhet të heqin dorë çdo shenjë

Ndërsa edhe një muaj vjen vjeshta  ne tashmë ndiheni të gjallëruar nga energjia e sezonit veror që mund të na shtyjë të bëjmë gjëra...

Casemiro dhe Zidane sherr për Bale’

Gareth Bale është njëri ndër tre futbollistët kryesorë në botë, kur luan në maksimumin e tij, sipas Casemiro, i cili insiston se uellsiani është...