05.05.2021 06:38
Home Tags Paris

Tag: Paris

Kur dhe çfarë duhet të bëni çdo ditë të muajit, ja ditët më të...

Këtu gjeni ditët më të mira të muajit maj. Kur janë ditët më të mira për të mbjellë lule, ditët më të mira për...

Sezoni turistik/ Brataj: Po vlerësohet lirimi i masave, do të kemi një verë pa...

Kreu i Urgjencës, Skënder Brataj dhe sot lajmin e mirë se këtë verë mund të mos jemi të detyruar për të mbajtur maskën, të...

‘Turpëronte djemtë’. Dedikimet për energjinë e Luljeta Bozos. Amaneti që zbaton çdo ditë!

Profesoresha e Emeritus dhe Dr. Shkencash, Luljeta Bozo këtë të mërkurë ishte e pranishme në programin “Abc e Pasdites” me moderatorin Ermal Peçi, ku...

Berisha në ‘telashe’ duhet të justifikojë pasuritë miliona euro të Argitës e Shkëlzenit

Nga Adriatik Doçi Vendimi për djegien e mandateve në mars të vitit 2019, me synim për rrëzimin e Edi Ramës, vijon të prodhojë pasoja për...

Vaksinimi po jep rezultatet/ Shqipëria del nga harta e kuqe e COVID-19 në botë

Shqipëria del nga zona e kuqe e Covid në hartën botërore për situatën e pandemisë. Mjeku neurokirurg në Madrid, Kita Sallabanda, tha për Tv...

Balla nga Elbasani: Shkarkimit të Metës do i shkojmë deri në fund

Nga Elbasani ku mori pjesë në ceremoninë e nderimit të dëshmorëve me rastin e 5 Majit, Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant...

“Fillimi i mbarë, gjysma e punës” ja ç’kanë rezervuar yjet për javën e parë...

Dashi: Po fillon tashmë për ju një fazë rikuperimi, që do të zgjasë disa ditë. Muaji maj nuk ka nisur në mënyrën më të...

COVID 19/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për...

Zhvillimet në PD/ Mero Baze: Poshtërimi që po i bëhet Vangjel Dules është në...

Gazetari Mero Baze ka komentuar zhvillimet e fundit në PD, ku kanë nisur përplasjet mes demokratëve dhe aleatëve të tyre, pasi humbën në zgjedhjet...

Bujar Nishani kërkon me ngulm largimin e Bashës: Po gënjen anëtarësinë

Ndryshe nga lideri i demokratëve Lulzim Basha që foli për arritje të demokratëve në 25 Prill, ish-Presidenti Bujar Nishani, që mban njëherazi edhe postin...