04.07.2020 04:30
Home Tags Organi gjenital

Tag: organi gjenital

Detaje të reja nga ngjarja në Kombinat, kunati i Zhaneta Josifit: Shkova ta takoja,...

Detaje të reja janë bërë me dije nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Kombinat, ku u gjetën të vdekura në banesë Zhaneta Josifi...

Dalin datat e aplikimit për në fakultet, ja procedura

Më datë 29 korrik maturantët nisin aplikimin online për përzgjedhjen e degëve në universitet. Më 29 korrik starton raundi i parë që do të...

Muriqin e duan në Itali dhe Angli, flet drejtori sportiv

Vedat Muriqi mundohet të shuajë zërat e merkatos, por duket se as fjalët e tij mohuese ndaj largimit nga Fenerbahçe nuk i ndalojnë thashethemet...

Lezhë, Fluks pushuesish nga Kosova në Shëngjin

Turistët nga Kosova kanë populluar plazhin e Shëngjinit, që është një nga perlat e bregdetit të Adriatikut.Një pjesë e madhe e tyre kanë mbi...

Shtimi i rasteve me COVID 19, Spanja rikthehen masat e izolimit

Qeveria në rajonin spanjoll të Katalonjës janë rivendosur kontrollet kundër koronavirusit, në një zonë të banuar prej 210,000 personash, për shkak të rritjes së...

Pse peshqit janë shenja më romantike e horoskopit?

Gruaja e Peshqve është jashtëzakonisht romantike dhe e ndjeshme, kështu që ajo nuk ka kohën ose kufijtë e duhur për të thënë atë që...

Bilanci i pandemisë së COVID-19 në botë

Pandemia e koronavirusit të ri ka shkaktuar të paktën 526 663 të vdekur në botë, që prej shfaqjes në Kinë në muajin dhjetor, sipas...

8 cilësitë e një gruaje të fortë

Përmes gjithë luf tës së çmendur dhe plagëve të jetës, ka disa gra që janë “mbijetuese”. Ato ndahen nga turma.Gra të thjeshta me një...

Sneijder përgatit rikthimin në fushë

Utrecht i ka bërë një ofertë holandezit Wesley Sneijder, që të luajë përsëri futboll, pasi i ka varur këpucët në gozhdë njëherë. Pak a...

Zgjedhorja, Gjiknuri flet për votimin në Parlament

Përfaqësuesi i PS-së për Reformën Zgjedhore Damian Gjiknuri nga Vlora paralajmëroi se mund të ndryshohet sistemi zgjedhor dhe në 2021 përpara elektoratit të shkohet...