06.12.2021 05:42
Home Tags Ndroq

Tag: Ndroq

Në New York bëhet i detyrueshëm vaksinimi për të gjithë punonjësit e sektorit privat

Kryebashkiaku i New York-ut Bill de Blasio njoftoi sot se të gjithë punëtorët e sektorit privat duhet të vaksinohen duke filluar nga 27 dhjetori. Kryebashkiaku...

Pajtimi deklaron: Jam kameleon në marrëdhënien time me Sarën

Meridiani ka zgjedhur që orët e para të mëngjesit t’i kalojë duke biseduar me Pajtimin lidhur me marrëdhënien e tij me Sarën. “E kam lënë...

Festa e Hanukkah ndez festivalin e dritave në Bashkinë e Tiranës, Veliaj: “2022 një...

Festivali i Dritave, apo siç njihet ndryshe nga komuniteti hebraik, festa e Hanukkah, u kremtua simbolikisht këtë vit në Bashkinë e Tiranës, përmes një...

Shpërthen Murrizi ndaj Berishës. Iu kthye karma. Të marrë lopatën e të pastrojë plehun...

Ish deputeti Myslim Murrizi i ftuar sot në Top Talk komentoi zhvillimet në Partinë Demokratike në një kohë kur janë lajmëruar dy kuvende, i...

A do të rikthehen Bora dhe Donaldi bashkë? Parashikuesja e fatit rrëfen detajet e...

Parashikuesja e fatit, Irini Kakacaj e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel ka treguar se cfarë dos të ndodhë në vijim me...

I treti brenda 3 muajve, betohet kancelari i ri i Austrisë

Pas një skandali korrupsioni që përfshiu Partinë Popullore në pushtet, Austria ka kancelarin e saj të tretë konservator brenda dy muajve. Karl Nehammer u...

Dhurata e vitit të ri : A është varianti Omicron “fundi i mundshëm i...

Për virologun Arnaldo Caruso, Presidenti i Shoqatës së Virologëve në Itali, varianti i ri mund të jetë fillimi i një marrëdhënieje paqësore midis njeriut...

‘Sonte dua të fle me ty’/ Banori i ri serfist nis flirtimet në shtëpi,...

Claudio është një nga personazhet e rinj në shtëpinë e Big Brother Vip. Konkurrenti duket se ka një pëlqim për një nga vajzat e...

Interi shqyrton zgjatjen e kontratës së Inzaghit

Sipas La Gazzetta dello Sport, Interi qysh tash po e konsideron zgjatjen e kontratës së Simone Inzaghit deri në qershor të vitit 2025. Kampionët në...

Balla në Kongresin Amerikan: Marrëdhëniet shumë të mira Shqipëri- SHBA t’i konkretizojmë në bashkëpunim...

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ndodhet në Ëashington, ku po mer pjesë në Forumin Parlamentar të Inteligjencës dhe Sigurisë. Përmes një...