16.07.2020 06:46
Home Tags Ndahet nga jeta

Tag: ndahet nga jeta

Procesverbali, ja si Ilir Meta mbronte listat e hapura në 2008. Pse i kundërshton...

Presidenti Ilir Meta është pozicionuar kundër ndryshimeve kushtetuese për hapjen e listave, që pasjellin ndalimin e koalicioneve parazgjedhore, duke kërcënuar se nuk do të njohë...

Maska e detyrueshme në ambjentet e mbyllura publike në Francë

Franca do të bëjë të detyrueshme duke filluar që prej javës së ardhshme në të gjitha ambjentet e mbyllura publike, veçanërisht në dyqane, njoftoi...

Për çfarë shpenzojnë më shumë 12 shenjat e horoskopit/ Një plan kursimi për secilën

Të kursesh duket mision i pamundur, pasi gjithmonë del diçka për të cilën duhet të shpenzosh! Duhet një plan i mirëmenduar, për të mos...

Mos i ndani nga tryeza juaj/ Njihuni me 3 ushqimet që ulin menjëherë kolesterolin...

Shkaktarët e kolesterolit janë të shumtë e të ndryshëm. Këtu përfshihet ushqyerja e keqe, mungesa e aktivitetit fizik por edhe stresi. Kur kolesteroli është...

Vijojnë punimet në rrugën Kardhiq-Delvinë, dalin pamjet

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka publikuar foto nga punimet në rrugën Kardhiq-Delvinë, Loti 4 duke treguar se vijojnë me ritme të larta. Aktualisht ka përfunduar...

Universiteti i Oksfordit: Ja çfarë e dallon vaksinën tonë për COVID 19

Vaksina që po zhvillohet në Universitetin e Oksfordit është një nga kandidatët kryesorë në garën globale për të mbrojtur kundër koronavirusit. Studiuesit në Oksford...

Skënder Brataj tregon: Ja kur do të arrihet piku i koronavirusit në Shqipëri, do...

Fillimi i gushtit pritet të jetë piku i epidemisë së koronavirusit në Shqipëri. Të infektuarit do të jenë më të shtuar së aktualisht, e...

Zbulohet marrëveshja, Pogba është gati të rinovoj me Manchester United

Sipas tabloidit të njohur anglez “The Sun”, Manchester United duket shumë afër arritjes së një marrëveshjeje me Paul Pogba për rinovimin e kontratës së...

Të gjithë në pritje

Frrok Çupi Kur thonë se ‘Lul Basha bën vrap në vend!’, dhe e mendojnë këtë si një ‘naiv’ të rastit, të gjithë gabojnë. Meqë po...

Borell: Pres dialog në frymën e kompromisit dhe pragmatizmit mes Kosovës dhe Serbisë

Përfaqësuesi i lartë i BE-së për politikë të jashtme dhe siguri, Josep Borrell, tha se inkurajon Kosovën dhe Serbinë që të zhvillojnë një dialog...