06.06.2020 03:05
Home Tags Napoli

Tag: napoli

Efektet e pandemisë, baristët robotë në kore

“Shikoje këtë kub akulli, të cilin do ta kthej në sferë. Po filloj!”… Me një jelek të qepur me porosi te stilisti dhe me...

Gjoni: Akuzat e PD – LSI, avulluan

Deputeti Ralf Gjoni u tregua i ashpër pas arritjes së marrëveshjes mes palëve politike për reformën zgjedhore. Ai e ciëlsoi si të turpshme marrëveshjen...

Tirana kryen testimet, skenari për bardheblutë

Tirana iu nënshtrua testeve COVID-19 paraditen e sotme ashtu siç ishte paralajmëruar nga klubi. Bardheblutë nuk duan të rrezikojnë asgjë dhe pas ndeshjes ndaj...

3 arsyet pse shenjat e tjera i kanë halë në sy Binjakët

Nëse deri më sot keni lexuar për karakteristikat pozitive të Binjakëve, sot do t’i mësoni arsyet pse shenjat e tjera i kanë halë në...

Burrat kërkojnë ndihmë. Profesori denoncon vajzën që e përndjek

Dhuna nuk njeh dallim gjinor. Jo vetëm gratë, por edhe burrat kërkojnë ndihmë për t’u mbrojtur nga partneret apo ish partneret. Një 35 vjeçar me...

Suedi, fshati del në shitje, ja kostoja

Nëse mblidhni bashkë 7 milionë dollarë, mund të blini një fshat të tërë plotësisht funksional në Suedi, vetëm 90 minuta në veri të Stokholmit. I...

‘Ata ishin mirë, tani kanë zhvilluar antitrupa’, Covid vazhdon të na surprizojë

Shumë njerëz presin rezultatet e të dhënave nga komuna e Vo ',në Padova të Italisë ku duket se janë bërë tre zbulime Pas tamponit të...

Racizmi, Michael Jordan dhuron 100 mln dollarë

Legjenda amerikane e basketbollit Michael Jordan, së bashku me markën Jordan që shet produkte me logon e tij, do të dhurojnë 100 milionë dollarë...

Ndodh edhe kështu, 108 vjeçarja fiton betejën me COVID-19

Fatima Negrini, një grua 108 vjeçe nga Italia e Veriut, është ndër më të moshuarat në botë që u shërua nga COVID-19.“Zoti më harroi”,...

Shijak, nis sot dëmshpërblimi i familjeve të prekura nga tërmeti, ja procedura që ndiqet

Nga sot nis dëmshpërblimi i familjeve të prekura nga tërmeti për riparimin e banesave të tyre në Shijak. Në një intervistë për tirananews.al, Kryetari...