18.01.2021 07:18
Home Tags Muzeu levizez

Tag: Muzeu levizez

Liderët politikë që tani kanë zëvendësuar edhe sistemin demokratik

Nga Alfred Peza Nëse ka një gjë thelbësore që e dëmton opozitën të rikthehet në pushtet, ajo lidhet me faktin se liderët e saj, e...

A ka krisje me Tean? Ja si përgjigjet Andi

Pas një mungese prej ditësh, Andi është rikthyer më në fund në “PërPuthen”, e megjithëse ai sqaroi se kanë qenë problemet shëndetësore dhe angazhimet...

Finalja e Superkupë së Spanjës: Messi rikthehet titullar për Barcelonën kundër Ahtletic

Lionel Messi është rikthyer në formacionin startues të Barcelonës për takimin finale kundër Athletic Club në Superkupën e Spanjës, duke e lënë prapa lëndimin...

Telefonat që do të nxjerrë jashtë përdorimit “WhatsApp” në 2021!

Në telefonat inteligjentë me versione të sistemit operativ Android 4.0.3 dhe iOS 9, viti 2021 mund të sjellë surpriza të këqija, siç është ndalimi...

Andi rikthehet në Përputhen/ Tregon arsyet pse refuzoi të fliste me produksionin

Pas shumë ditësh mungesë Andi është rikthyer sot në Përputhen Prime. I pyetur nga Bora për arsyen e mungesës së tij të gjatë, ai...

I tha ‘kota-biskota’, Kleoniki përballet me Alesia Bamin

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Kleoniki Delijorgji e ftuar në “Shiko kush luan”, bëri një deklaratë që tërhoqi jo pak vëmendjen. E pyetur se cilën nga...

Hoti: Kemi porositur 1.85 milionë doza të vaksinës antiCOVID

Kryeministri në detyrë Avdullah Hoti, ka shpërndarë në Facebook një grafik, i cili tregon për sigurimin e 1.85 milionë dozash të vaksinës, për të...

Gjërat për të cilat flasin njerëzit 72 orë para ndarjes nga jeta

Para se të vde sin, njerëzit parandiejnë që po e lënë këtë botë, ndiejnë që do të udhëtojnë diku. Disa madje i shohin familjarët...

FATI YT/ HOROSKOPI, 18 JANAR 2021

Dashi Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të gjithë sektorët e jetës, si në sferën profesionale edhe në...

Si i ka kompleksuar opozitarët Erion Veliaj me “vilën e pestë”?

Nga Mero Baze Erion Veliaj përsëriti sot se nuk do të firmosë leje për “vilën e pestë” të Kunatit të Lulzim Bashës. Siç është e...