05.05.2021 09:07
Home Tags Murati

Tag: Murati

FATI YT/ HOROSKOPI, 6 MAJ 2021

Dashi Përpiquni të mos ndikoheni nga fjalët e këqija të një personi. Përpiquni të injoroni reagimet negative që vijnë në drejtimin tuaj. Ata që përpiqen...

Gjysmëfinalja e dytë e Champions League, zbulohen formacionet e skuadrave

Sot në orën 21:00 në Londër do të luhet gjysmëfinalja e dytë e Champions League. Chelsea do të të presë Realin e Madridit, për...

Rama nxjerr videon nga sheshi Skënderbej: Mbrëmjet e Tiranës

Në tingujt e muzikës së violinës së një artisti që performon për qytetarët e Tiranës, kreu i qeverisë Edi Rama ka ndarë në rrjetet...

Kroacia: Nuk mund të japim garanci për lirimin e Hashim Thaçit

Presidenti kroat, Zoran Milanoviç, tha të mërkurën se nuk ka ofruar garanci për lirimin e përkohshëm të ish presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, i...

Përdoruesit e aplikacionit WhatsApp duhet të pranojnë ndryshimet ose do të bllokohen

Përdoruesit e aplikacionit të mesazheve WhatsApp kanë afat deri javën e ardhshme për të pranuar kushtet e reja ose do të bllokohen nga ky...

“Defender Europe 2021″/ Peleshi: Shqipëria, si vend aleat i NATO-s jo vetëm importon por...

“Stërvitja “Defender Europe 2021”, ka të bëjë me transportimin në det nga anijet drejt portit i të gjitha mjeteve, municioneve dhe makinerive. Pra është...

Sërish rritje e shifrave COVID-19 në 24 orët e fundit në Greqi

Rastet e reja COVID-19 të konfirmuara në laborator, të regjistruara në 24 orët e fundit, janë 2 093, nga të cilat gjashtë u identifikuan...

Me urimin special për Vlashentin, Dojna na bëri të qeshim e të emocionohemi edhe...

Vlashent Sata feston sot ditëlindjen dhe ishte i pari që i bëri një urim vetes. Ai falenderoi prindërit që i kanë dhënë jetë dhe...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 18 fluturime të konfirmuara për të enjten

Tirana International Airport (TIA) konfirmoi 18 fluturime për të enjten, 5 maj 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës u bën thirrje pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore...

Mbi 19 mijë të vaksinuar në 24 orët e fundit, Manastirliu: Sot kapërcyem 550...

Numri i vaksinave të kryera në vend ka kaluar shifrën e 550 mijë. Kjo u bë e ditur sot nga Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta...