09.12.2021 02:30
Home Tags Ministrja Xhacka

Tag: Ministrja Xhacka

Semi hoqi Donaldin nga Instagrami, Romeo ‘hakmerret’ për vëllain

Semi dhe Donaldi ishin miq të mirë gjatë kohës që këngëtarja ishte ende në shtëpinë e Big Brother Vip, por gjërat ndryshuan pas eiliminimit...

Balla takime në DASH: Luftë ndaj korrupsionit dhe eliminim të pandëshkueshmërisë

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla i shoqëruar nga një delegacion me deputetë të Kuvendit të Shqipërisë gjatë vizitës në Uashington...

Këto shenja të horoskopit do të shpërblehen financiarisht!

Dashi- Shpërblimet financiare do të lidhen me punën, biznesin dhe statusin shoqëror. Të gijthë ata që i përkasin kësaj shenje mund të marrin një...

Benatia njofton “pensionimin” në moshën 34-vjeçare

Medhi Benatia i ka dhënë fund futbollit aktiv në moshën 34-vjeçare. Mbrojtësi ka bërë të ditur këtë vendim të rëndësishëm të tij nëpërmjet një...

Arti në zi/ Ndërron jetë regjisorja dhe skenaristja e njohur

Lina Wertmuller ka ndërruar jetë në moshën 93-vjeçare. Lina, një nga regjisoret dhe skenaristet më të mëdha të filmit në Itali, vdiq në Romë...

Berisha “non grata”, Basha: Pa diskutim që ishte temë diskutimi me Escobar, por do...

Kryedemokrati Lulzim Basha në një prononcim për media pas takimit me zyrtarin e lartë amerikan, Gabriel Escobar pranoi se temë diskutimi në selinë blu...

Stuhia do të godasë sot Tiranën dhe rrethet/ Ja oraret

Pas dy ditëve me mot të mirë, diell, por temperatura shumë të ulëta sot do të rikthehen sërish reshjet e shiut që do të...

‘Grushti’ i madh amerikan në fytyrën e Berishës, Escobar në Tiranë: Ftojmë Bashën për...

SHBA fton Lulzim Bashën në Uashington, teksa Berishën e ka shpallur 'non grata'. Lajmin e i derguarai special i SHBA-ve në Ballkan, Gabrial Escobar. "Jam...

Flamuri i ‘themeluesit’ ka rënë

Nga Artur Ajazi/ Nën flamurin e “themeluesit, liderit historik”, apo dhe “babait të kombit” pasi ka “sjellë demokracinë”, Sali Berisha arriti edhe kësaj...

Këto shenja do të kenë fat në dashuri këtë fundjavë!

1.Akrepi-Mjafton një shikim për të kuptuar se cilat janë rrugët që e çojnë partnerin drejt kënaqësisë. 2.Peshqit-Ëmbëlsia juaj është magjike në shumë rrethana, madje edhe...