16.04.2021 08:43
Home Tags Ministri Ahmetaj

Tag: Ministri Ahmetaj

Pas takimit me Andin, Jasmina qan me ngashërim në studio/ Ja arsyeja

Pak ditë më parë Andi dhe Jasmina u deklaruan vetëm për njëri-tjetrin. Ditën e sotme u transmetua takimi i tyre, mirëpo dyshja bënë skena...

Lëreni presidentin të “votohet”

Nga Mero Baze/ Këto palë zgjedhje e kanë një të mirë. Përveçse do të votohen deputet, do të votëbesohet dhe presidenti i Republikës. Në...

“Durrës Yachts & Marina”, megainvestimi 2 miliard euro që do të kthejë Portin e...

Kryeministri Edi Rama gjendet në Durrës mbrëmjen e sotme, ku dhe mori pjesë në prezantimin e Masterplanit të transformimit të Portit të këtij qyteti,...

Rrëfimi i Ramës: Gjyshi im iku në Itali për studime, por u kthye me...

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar këtë të premte projektin si do të jetë porti i Durrësit. Gjatë fjalës së tij, Rama ka treguar edhe...

Rama: Do hapim 4 porta, brenda qershorit e nisim në Vlorë më pas në...

Në prezantimin e masterplanit për transformimin e portit të Durrësit, që zgjodhi ta bëjë në javën e fundit të fushatës elektorale, kryeministri Edi Rama...

Arti në zi/ Ndërron jetë aktorja e njohur

Aktorja e njohur britanike Helen Mccrory ka vdekur në moshën 52 vjeçare pas një beteje private me kancerin, njoftuan sot të afërmit e saj....

Ja si po tenton Laporta të bindë Messin të qëndrojë te Barcelona

Pesë javë pasi u bë president i Barcelonës ​​dhe pasi u njoh me rezultatit e auditimit Joan Laporta tashmë është duke përgatitur ofertën për...

“Projekti i ndarë në 5 faza, në 4-5 vite do ketë përfunduar”, Rama: Porti...

Kryeministri Edi Rama tha se sot bëhet realitet ëndrra disa vjeçare e krijimit të këtij porti në pikën kryesore turistike dhe nxitje të ekonomisë....

Zgjedhjet e 25 prillit/ Balla publikon urimet e zyrtarëve të Parlamentit Europian: Vetëm PS...

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla në një postim në facebook ka publikuar urimet e disa prej zyrtarëve të Parlamentit Europian...

Prezantimi i masterplanit të Portit të Durrësit, më i madhi në Mesdhe/ Rama: Do...

Kryeministri Edi Rama ndodhen në prezantimin e masterplanit të Portit të Durrësit, që do të ndërtohet nga kompania Emaar Group dhe do të investohen...