06.12.2021 06:11
Home Tags Mbledhje

Tag: mbledhje

SHBA, me strategji të re për luftën kundër korrupsionit: Aktorët e korruptuar do t’i...

Që prej qershorit të kaluar korrupsioni po trajtohet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës si një kërcënues i madh i sigurisë kombëtare. SHBA ka...

“Ndjenja më e bukur në botë”, Florian Marku shfaqet me të birin e porsalindur...

Disa ditë më parë, boksieri i njohur, Florian Marku, u bë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Eirini Konomi, u...

Jeta e këtyre shenjave të horoskopit do të ndryshojë rrënjësisht vitin që vjen

Të gjithë presim me padurim çdo herë vitin e ri, sepse duam të shohim se çfarë do të na sjellë. Por viti i ri...

Në New York bëhet i detyrueshëm vaksinimi për të gjithë punonjësit e sektorit privat

Kryebashkiaku i New York-ut Bill de Blasio njoftoi sot se të gjithë punëtorët e sektorit privat duhet të vaksinohen duke filluar nga 27 dhjetori. Kryebashkiaku...

Pajtimi deklaron: Jam kameleon në marrëdhënien time me Sarën

Meridiani ka zgjedhur që orët e para të mëngjesit t’i kalojë duke biseduar me Pajtimin lidhur me marrëdhënien e tij me Sarën. “E kam lënë...

Festa e Hanukkah ndez festivalin e dritave në Bashkinë e Tiranës, Veliaj: “2022 një...

Festivali i Dritave, apo siç njihet ndryshe nga komuniteti hebraik, festa e Hanukkah, u kremtua simbolikisht këtë vit në Bashkinë e Tiranës, përmes një...

Shpërthen Murrizi ndaj Berishës. Iu kthye karma. Të marrë lopatën e të pastrojë plehun...

Ish deputeti Myslim Murrizi i ftuar sot në Top Talk komentoi zhvillimet në Partinë Demokratike në një kohë kur janë lajmëruar dy kuvende, i...

A do të rikthehen Bora dhe Donaldi bashkë? Parashikuesja e fatit rrëfen detajet e...

Parashikuesja e fatit, Irini Kakacaj e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel ka treguar se cfarë dos të ndodhë në vijim me...

I treti brenda 3 muajve, betohet kancelari i ri i Austrisë

Pas një skandali korrupsioni që përfshiu Partinë Popullore në pushtet, Austria ka kancelarin e saj të tretë konservator brenda dy muajve. Karl Nehammer u...

Dhurata e vitit të ri : A është varianti Omicron “fundi i mundshëm i...

Për virologun Arnaldo Caruso, Presidenti i Shoqatës së Virologëve në Itali, varianti i ri mund të jetë fillimi i një marrëdhënieje paqësore midis njeriut...