06.07.2020 01:37
Home Tags Mbappe

Tag: Mbappe

Ekstremistët po “pushtojnë” edhe Tik-Tok

Tik-Tok është trendi më i ri muzikor. Përdoruesit mund të hedhin një sërë videosh dhe të shtojnë efekte të ndryshme. Gjithashtu, ka stile zërash të...

Marku dhe ish-bashkëshorti surprizojnë Rudinën për ditëlindje

Rudina Dembacaj festoi dje 33-vjetorin e saj. Më speciale ia bënë ditën surprizat nga bashkëshorti i saj Mark Frroku dhe ish-bashkëshorti Aleksi.Në “Instastory” Rudina...

Mbyllet ndeshja, Southampton “gjunjëzon” City-n

Southampton ka marrë një fitore befasuese 1-0 në shtëpi kundër Manchester City-t në javën e 33-të të Premier League.Sfida e zhvilluar në St Mary’s...

Një përrallë dimri me shqiptarë

Nga Alfred Peza/ Hedhja në erë të takimit të 27 qershorit në Shtëpinë e Bardhë për rifillimin e dialogut Kosovë- Serbi, pas njoftimit të Prokurorit...

Nacionalizëm me Covid-19

Konkurrenca për burimet për të lu ftuar pandeminë Covid-19 po shqetëston aktivistët se vendet me portofol më të madh do të rrëmbejnë furnizimet dhe...

Yuri Kim dëgjon ‘Kush kërcen napolonin’ me çifteli

Kjo fundjavë e ka gjetur ambasadoren e SHBA-së, Yuri Kim larg Tiranës, nën shoqërinë e një muzike të mirë tipike shqiptare. E veshur sportive, me...

Koço Devole tregon si e bëri Elvanën për të qarë

Aktori shumë i dashur për publikun, Koço Devole ishte i ftuar sot në “E diell”, ku gjatë intervistës zbuloi një moment shumë interesant gjatë...

Maqedoni, Zijadin Sela: Shqiptarët do të bëjnë qeverinë e tyre

Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela, që në zgjedhjet e 15 korrikut në Maqedoninë e Veriut është në koalicion me Alternativën e Afrim...

Jam krenar për armiqtë që kam

Nga José Ignacio Torreblanca Ai është njeriu që bashkon të djathtën ekstreme amerikane me të majtën ekstreme evropiane; që lidh Vladimir Putinin në Rusi me...

Lista, ja vendet ku mund të marrim COVID 19

Me hapjen e masave nga qeveria, është ulur ndjeshëm sensibilizimi i qytetarëve për të zbatuar masat anti-covid, pavarësisht rritjes së lartë të shifrave.Tanimë asnjë...