07.07.2020 08:21
Home Tags Martesa

Tag: martesa

Lulzim Bashës nuk ka kush ti trokas në derë

Nga Mero Baze Lulzim Basha i ka bërë të gjitha gati. Ka gjetur një Komision që do pres të rikthyerit. Ka bërë një rregullore. Do...

Najada Çomo përlotet në “Open”/ Tregon momentin më të vështirë nga pandemia Covid-19

Pas 3 muajsh heshtje në studiot televizive, shefja e Shërbimit Infektiv, Najada Çomo ka vendosur të flasë në “Open” në Top Channel. Ndër të tjera,...

Marotta “thumbon” Lautaron, fjalë të mëdha për Eriksen

Zyrtari i lartë i Interit, Beppe Marotta, ka folur në lidhje me paraqitjet e fundit të Lautaro Martinezit. Ai mendon se argjnetinasi duhet të...

Lajthitë e njoma dhe të freskëta, pse duhen patjetër për organizmin

A e sillni ndërmend fëmijërinë dhe shijen e mrekullueshme të lajthive të njoma? Ju kujtohet teksa mundoheshit t’i zhvishnit nga gjethet dhe me gur...

Najada Çomo bën deklaratën tronditëse: Virusi “po kafshon” moshat e reja

Shefja e Shërbimit Infektiv në QSUT, Najada Çomo ishte e ftuar në studion e emisionit “Open”. Për më shumë se tre muaj, mjeken nuk e...

Ç’na kënaqën! Donaldi jo vetëm që i nxorri sekretin Borës, por tregon edhe ‘zënkën’...

Ka mbi një vit që në media flitet për një lidhje mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt. Dyshja kishte preferuar mos ta bënte publike...

“Shqipëria e bukur”, Rama publikon foton nga plazhi i Ksamilit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto spektakolare nga plazhi i Ksamilit. Në foton e publikuar në rrjetin e tij social facebook Rama shkuran...

Turizëm në kohë pandemie/ Kryebashkiaku i Vlorës: Në fundjavë plazhet dhe hotelet janë plot,...

Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli në një intervistë për gazetarin Sokol Ballë në ‘’Real Story’’ të News24 ka përshkruar se si po bëhet turizmi...

Revoltohet me kolegët Robert Berisha: Këngëtaret paguhen 15 mijë euro për …

I ftuar në studion e emisionit “Shqipëria Live”, teksa po flitej për këngët të ashtuquajtura moderne, e me përmbajtje banale në tekst, muzikanti Robert...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 7 KORRIK 2020

Dashi Një lajm i mirë ka për t’ju lumturuar dhe në të njëjtën kohë duhet të vendosni se çfarë të bëni. Jo gjithmonë keni...