26.05.2020 11:16
Home Tags Man. City

Tag: Man. City

Përditësimi i COVID 19, 25 të infektuar në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit kemi sërish shtrime të reja në spitalin infektiv, ku aktualisht po trajtohen 17 pacientë, nga të cilët 3 janë...

A po distancohet Aleanca për Teatrin nga Lulzim Basha dhe a fshihet Ilir Meta...

Të gjitha protestat e deritashme të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, (para dhe pas prishjes së godinës), kanë gjetur mbështetjen e strukturave të...

“A keni fëmijë, a keni familje, turp t’ju vijë”, irritohet Agron Llakaj

Aktori Agron Llakaj, ka bërë një reagim të ashpër në lidhje me një nga emisionet që transmetohet në Top Channel.Bëhet fjalë për Aventurierët, një...

Mali i Zi merr vendimin: Ja kur hapet kufiri me Shqipërinë

Kryeministri i Malit të Zi Dusko Markovic ka njoftuar se shteti malazez ka lajmëruar se vendi i tij do të hapë kufijtë e saj...

Bino: Virusi nuk është zhdukur, por qarkullimi nuk është si në fillim

Silva Bino, shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në Institutin e Shëndetit Publik, u shpreh në A2 se frika ndaj koronavirusit ekziston ende, ndërsa...

“Uji dhe dielli ndihmojnë në luftën ndaj Covid 19″

Mjeku Tritan Kalo në një intervistë për Abc e Mëngjesit është shprehur se tashmë kurba e koronavirusi tështë në rënie në të gjithë botën...

Nëse LDK do më mandatonte për kryeministre do kërkoja koalicion me VV

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, në emisionin Pressing të T7, ka thënë se po t’ia jepte Lidhja Demokratike e Kosovës, mandatin e...

Rregulla të reja, si duhet të fluturoni në kushtet e pandemisë

Ne nuk dimë për ju, por të gjithë janë gati të udhëtojnë. Dhe kjo zakonisht do të thotë të fluturosh me avion. Ndërsa nuk ka...

Shitet në ankand unaza e Kobe Bryant, ja shifra

Më 26 janar të këtij viti legjenda e basketbollit Kobe Bryant ndërroi jetë në një aksident tragjik së bashku me vajzën e tij dhe...

Strakosha me COVID 19?

Dje pasdite i nisi aludimet në një lidhje telefonike me “Tuttomercato Web Radio”. Pastaj, në mbrëmje, akuzat patën shënjestër: “Nuk guxoj ta them këtë...