04.07.2020 06:44
Home Tags Lionel Messi

Tag: Lionel Messi

Shqipëria dhe Ukraina do të hapin ambasadat përkatëse në Kiev dhe Tiranë

Shqipëria dhe Ukraina do të hapin ambasadat përkatëse në Kiev dhe Tiranë. Aktualisht Shqipëria mbulon Ukrainën nga përfaqësia në Varshavë, kurse Ukraina Shqipërinë nga...

Peshku i zgjedhjeve në det, listat e deputetëve në zjarr!

Nga Alfred Peza Nuk ka stinë tjetër që mund ti shkonte më mirë shprehjes së njohur popullore, me peshqit në det dhe tiganët në zjarr,...

Flet epidemiologia: Çfarë po ndodh me foshnjën 2-muajshe të shtruar në Spitalin Infektiv

Epidemiologia Marjeta Dervishi ka folur sot për situatën e COVID-19 në Shqipëri. Dervishi është shprehur se foshnja 2-muajshe e prekur me COVID-19 dhe nëna...

Olsi Bylyku tregon xhelozinë e partneres së tij për modelen në klip: Ishte shumë...

Aktori i dashur për publikun Olsi Bylyku dhe partnerja e tij Egli janë një ndër çiftet më të komentuar në shoëbiz. I ftuar në...

Lame jep 110 legalizime në Durrës: Na thoni nëse ju ka kërkuar njeri lekë…

Kreu i Kadastrës, Artan Lame ka qenë sot në Durrës dhe ka dorëzuar 110 leje legalizimi. Lame gjatë dorëzimit të certifikatave pyeste qytetarët nëse...

Mbyllja e kufijve, Manastirliu: Pas dy javësh, BE do të bëjë një tjetër vlerësim...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu e ftuar në emisionin Java në RTSH ka deklaruar se BE ka përdorur vetëm kriterin epidemiologjik...

Dhimbjet muskulare, kura natyrale që funksionon

Dhimbjet muskulare dhe të gjymtyrëve janë të forta dhe aspak të këndshme. Fundja, asnjë dhimbje nuk është e tillë. Por në rastin e muskujve...

“Milani të marrë Strakoshën”, -ish-trajneri i “Djallit” fjalë të mëdha për shqiptarin

Ish-portieri i Lazios dhe Milanit, Valerio Fiori, ka folur për ndeshjen ndërmjet dy ish-ekipeve të tij. Ai mendon se do të jetë një sfidë...

Shenjat më të zjarrta në dashuri këtë fundjavë, zbulojini

Astrologët thonë se për këtë fundjavë, katër shenja janë më me fat në dashuri. Demi Nuk është e zakonshme nga ana jote të përdoresh...

Manastirliu: Pritet rritje e rasteve, secili ka rolin e tij në ndaljen e këtij...

3 Korrik- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, e ftuar në emisionin Java në RTSH ka deklaruar se sipas vlerësimit të Komitetit...