16.04.2021 08:36
Home Tags Likud

Tag: Likud

Lëreni presidentin të “votohet”

Nga Mero Baze/ Këto palë zgjedhje e kanë një të mirë. Përveçse do të votohen deputet, do të votëbesohet dhe presidenti i Republikës. Në...

“Durrës Yachts & Marina”, megainvestimi 2 miliard euro që do të kthejë Portin e...

Kryeministri Edi Rama gjendet në Durrës mbrëmjen e sotme, ku dhe mori pjesë në prezantimin e Masterplanit të transformimit të Portit të këtij qyteti,...

Rrëfimi i Ramës: Gjyshi im iku në Itali për studime, por u kthye me...

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar këtë të premte projektin si do të jetë porti i Durrësit. Gjatë fjalës së tij, Rama ka treguar edhe...

Rama: Do hapim 4 porta, brenda qershorit e nisim në Vlorë më pas në...

Në prezantimin e masterplanit për transformimin e portit të Durrësit, që zgjodhi ta bëjë në javën e fundit të fushatës elektorale, kryeministri Edi Rama...

Arti në zi/ Ndërron jetë aktorja e njohur

Aktorja e njohur britanike Helen Mccrory ka vdekur në moshën 52 vjeçare pas një beteje private me kancerin, njoftuan sot të afërmit e saj....

Ja si po tenton Laporta të bindë Messin të qëndrojë te Barcelona

Pesë javë pasi u bë president i Barcelonës ​​dhe pasi u njoh me rezultatit e auditimit Joan Laporta tashmë është duke përgatitur ofertën për...

“Projekti i ndarë në 5 faza, në 4-5 vite do ketë përfunduar”, Rama: Porti...

Kryeministri Edi Rama tha se sot bëhet realitet ëndrra disa vjeçare e krijimit të këtij porti në pikën kryesore turistike dhe nxitje të ekonomisë....

Zgjedhjet e 25 prillit/ Balla publikon urimet e zyrtarëve të Parlamentit Europian: Vetëm PS...

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla në një postim në facebook ka publikuar urimet e disa prej zyrtarëve të Parlamentit Europian...

Prezantimi i masterplanit të Portit të Durrësit, më i madhi në Mesdhe/ Rama: Do...

Kryeministri Edi Rama ndodhen në prezantimin e masterplanit të Portit të Durrësit, që do të ndërtohet nga kompania Emaar Group dhe do të investohen...

Aurela Basha ka të drejtë që refuzon pasaportën dhe shtetësinë shqiptare!

Nga Kreshnik Spahiu/ Holanda, ashtu si Gjermania, nuk lejon të drejtën e mbajtjes së dy shtetësive. Me pak fjalë, një shqiptar që kërkon të...