28.10.2021 08:50
Home Tags La République En Marche

Tag: La République En Marche

FATI YT/ HOROSKOPI, 29 TETOR 2021

Dashi Gjatë kësaj të enjte do të bëni çdo përpjekje për të zgjidhur një problem i cili ka pushtuar jetën tuaj prej shumë kohësh....

Zyrtare/ Facebook do të ndryshojë emrin, ja si do të quhet

Tashmë është zyrtare, Facebook-u do ta ndryshojë emrin dhe lajmin e ka bërë të ditur shefi ekzekutiv Mark Zuckerberg. Tashmë kompania do të njihet...

“Nesër marr valixhet e iki”… Çfarë ndodhi mes Fifit dhe Granitit pas daljes nga...

Mbrëmjen e së martës Granit Cana dhe katër konkurrentë të tjerë hynë në dhomën e dënimin për shkak të thyerjes së rregullave që kishin...

Përjashtimi i dytë i Lulzim Bashës

Nga Mero Baze Lulzim Basha ka bërë sot një akt të fort politik, I ngjashëm edhe pse jo I njëjtë për efektin Brenda partisë, me...

Habit Roza Lati: Kam mbajtur të veshur në trup 26 kile silikon

Ndërsa liderët botërorë i afrohen tavolinës së diskutimit për çështjet mjedisore e ngrohjen globale, një personazh publik mjaft i dashur për publikun, një nga...

Pas 10 orësh debate në Kuvend, miratohen Eurobondi, buxheti faktik dhe huaja e OSHEE!

Në Kuvend janë miratuar të gjitha projektligjet, pas 10 orë diskutimesh. Projektligj “Për eurobondin, që do të emëtohet nga ministri i Financave dhe Ekonomisë, miratimin...

Formacionet zyrtare Napoli-Bologna

Napoli do të tentojë fitoren sot ndaj Bologna për të marrë kreun e Seria A. Një fitore e Napolit do ta dërgonte në vendin...

Merkel 16 vjet kancelare e Gjermanisë, erdhi e iku me një apartament/ “Basha të...

Analisti i njohur Ilir Yzeiri, u shpreh se Lulzim Basha duhet të na e tregojë njëherë si ka arritur të blejë dy vila. “Nuk ka...

Deputeti i qyfyreve shkon në Kuvend me dhuratë për Ministren, ndalohet nga Garda

Deputeti demokrat, Saimir Korreshi teksa ka folur sot në Kuvend ku ka ngritur shqetësimit për zonën e tij në foltoren e Kuvendit. Edhe këtë...

Kthehen në biblioteka lëvizëse makinat e konfiskuara nga organizatat e krimit

Makina të konfiskuara nga organizatat e krimit të organizuar po i kthehen komunitetit në formën e bibliotekave lëvizëse. Këtë e ka bërë të ditur, Ministria...