08.03.2021 03:40
Home Tags Kurir

Tag: Kurir

Juventus hedh sytë tek ylli i Mançester Sitit, por e vetmja pengesë është ...

Goditja e madhe e Juventusit në janar ishte kërkimi për sulmuesin e katërt, të identifikuar në Xhanluka Skamaka. Ofensiva për sulmuesin italian nuk u konkludua,...

Manastirliu uron 8-Marsin nga “Shefqet Ndroqi”: Gratë janë kolona e sistemit tonë shëndetësor, brenda...

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka zgjedhur që të jetë pranë mjekeve dhe infermiereve në spitalin...

Zgjerohet flota “Go Green” e Postës Shqiptare, mjete të reja ekologjike për të maksimalizuar...

Posta Shqiptare ka zgjeruar më tej flotën e mjeteve të shpërndarjes së pakove.20 motorë të rinj, me efiçencë të lartë motorrike, janë shtuar për...

5 arsye pse duhet ta mbani maskën, edhe nëse shteti nuk jua kërkon me...

Nga Alaa Elassar, CNN/ Ekspertët e shëndetit prej kohësh këshillojnë mbajtjen e maskës në fytyrë, për të ngadalësuar përhapjen e koronavirusit. Siç e dini,...

Covid 19 në Kosovë/ 6 humbje jete dhe 587 raste të reja u regjistruan...

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

BE: Dialogu Kosovë-Serbi për 10 vjet ka sjellë ndryshime të qarta

Në 10-vjetorin e nisjes së dialogut mes Kosovës dhe Serbisë, që zhvillohet në Bruksel, Bashkimi Evropian ka thënë se ky proces ka sjellë ndryshime...

Këto shenja të horoskopit duken të mira, por e vërteta është ndryshe për to

Shumë shpesh qëndrimi i njerëzve nuk pasqyron plotësisht qenien e tyre për disa shenja, ata janë shumë të mirë për të fshehur anën e...

Whatsapp nuk do të funksionojë më në këto telefona

WhatsApp është një prej aplikacioneve që ka ofruar mbështetje edhe për sistemet operative më të vjetra. Megjithatë, kjo do të ndryshojë shpejt pasi aplikacioni...

100 gola në karrierë, Haland parakalon Mesin dhe Ronaldon

Vetëm dy minuta lojë dhe Erling Haland shënoi emrin e tij në tabelën elektronike në “Allianz Arena”. Pas shtatë minutash dhe ishte sërish norvegjezi...

Denaj: Synojmë rritjen e eksporteve shqiptare drejt Mbretërisë së Bashkuar

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, gjatë seancës së sotme plenare, paraqiti për ratifikim Marrëveshjen e rishikuar të Shqipërisë me Mbretërinë e Bashkuar...