30.05.2020 09:17
Home Tags Kriminelet

Tag: kriminelet

Si mund ta ndalin mandatin e tretë të Kryeministrit Edi Rama

Nga Alfred Peza/ Nuk është folur kurrë kaq shumë përgjatë mandatit të dytë të një qeverie, në këto 23 vitet e fundit, sesa për mandatin...

Si do të ndikojë urdhri i Trump mbi mediat sociale te njerëzit?

Presidenti Trump nënshkroi një urdhër ekzekutiv për të adresuar atë që ai e sheh si një paragjykim ndaj njerëzve me politikë konservatore duke hequr...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 31 MAJ 2020

Dashi Në dashuri do të shfaqni shumë pretendime dhe kjo gjë, për shkak se po mundohuni të lini pas krahëve të gjitha zhgënjimet me të...

Bashkjetesa me Albi Nakon? Alba tregon si qëndron e vërteta

Ditën e sotme Newsbomb.al ka publikuar një lajm, referuar burimeve të Panorama.al, se balerina e njohur Alba Hoxha, prej kohësh jetonte në shtëpinë e...

Aktivizohet Garda Kombëtare e Minesotas në SHBA

Protestat rreth vdekjes së një burri me ngjyrë, dhe të paarmatosur, gjatë arrestimit në Mineapolis, janë zgjeruar në gjithë Shtetet e Bashkuara, ndërkohë që...

Shembulli nga Britania dhe VIP-at shqiptarë që nuk pyesin për shtet

Nga Mustafa Nano/ Britania e Madhe ka qenë në karantinë, si shumë vende të tjera. Dhe karantina është respektuar nga pjesa më e madhe e...

Librazhd, furgoni del nga rruga

Një person është plagosur pasditen e kësaj të shtune në Librazhd si pasojë e një aksidenti rrugor.Një furgon ka dalë nga rruga duke u...

Ndalohet arbitri i Champions League

Arbitri slloven, Slavko Vincic, i cili ka drejtuar ndeshjen e Championsin të nëntorit të kaluar mes Manchester City-t dhe Shaktar Donetskut u gjen në...

Biseda sekrete e Ramizit me Berishën: Nga skenari për bojkot e pengim zgjedhjesh, te...

Kjo bisedë është zvilluar në një rreth të ngushtë të Partisë së Punës ku Ramiz Ali tregon takimin e datës 8 janar 1991, që...

Armina realizon ëndrrën, ngacmohet nga një djalë

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, ka xhiruar një film të shkurtër duke përdorur veshjet dhe parfumin të firmës së njohur italiane. Duket se partnerja...