16.04.2021 07:21
Home Tags Kreshnik Spahiu

Tag: Kreshnik Spahiu

Aurela Basha ka të drejtë që refuzon pasaportën dhe shtetësinë shqiptare!

Nga Kreshnik Spahiu/ Holanda, ashtu si Gjermania, nuk lejon të drejtën e mbajtjes së dy shtetësive. Me pak fjalë, një shqiptar që kërkon të...

Kokalari: Komike dhe e egër që Berisha, Meta dhe Basha të kthehen në pushtet...

Gary Kokalari e shikon rikthimin e Lulzim Bashës dhe Sali Berishës në pushtet si një gjë aspak të shëndetshme, komike dhe të egër pasi...

Studimi: Imuniteti ndaj koronavirusit zgjat me vite

Mjeku Ilir Alimehmeti ka shpërndarë me ndjekësit e tij një lajm të mirë duke iu referuar revistës prestigjioze “Nature”, ku edhe flitet për imunizimin...

Këto janë tre shenjat e horoskopit që meritojnë një shans të dytë

Është absolutisht njerëzore që të gjithë bëjnë gabime në jetë, por ekzistojnë dy kategori personash. Janë ata moskokëçarësit që nuk ja vlen t’i japësh...

Luftoni për rotacionin, mos gënjeni për ndryshimin!

Nga Skënder Minxhozi/ Një karvan laraman fanfarash endet këto ditë nëpër Shqipëri duke ju ofruar njerëzve pak a shumë atë që komediani brilant Roberto...

Zot, mos i ço nga gjumi

Nga Frrok Çupi/ Se atë çast kur të hapin sytë, do të shikojnë tjetër gjë nga çfarë ishin duke parë ëndërr dhe do të...

Barcelona synon kapitenin e Milanit

Financat e Barcelonës janë të dobëta dhe drejtuesit e klubit po tentojnë të bëjnë lëvizje të zgjuara dhe merkato të kujdesshme. Një mbrojtës që...

Rama ngre nga toka flamurin e PD-së, përballet me demokratin e flaktë që i...

Kryeministri Edi Rama ka ngritur flamurin e Partisë Demokratike të rrëzuar në tokë. Videoja e mëposhtme është xhiruar në ambientet e “TvKlan”, para një...

Covid 19/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin për 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për...

Covid 19/ BE do të dërgojë 650,000 doza vaksinash në Ballkanin Perëndimor

Në përputhje me vendimin që pa qenë të gjithë të sigurte, askush nuk është i sigurte, Bashkimi Evropian po angazhohet në mënyrë intensive që...