16.04.2021 06:42
Home Tags Kontrollori

Tag: kontrollori

Zot, mos i ço nga gjumi

Nga Frrok Çupi/ Se atë çast kur të hapin sytë, do të shikojnë tjetër gjë nga çfarë ishin duke parë ëndërr dhe do të...

Barcelona synon kapitenin e Milanit

Financat e Barcelonës janë të dobëta dhe drejtuesit e klubit po tentojnë të bëjnë lëvizje të zgjuara dhe merkato të kujdesshme. Një mbrojtës që...

Rama ngre nga toka flamurin e PD-së, përballet me demokratin e flaktë që i...

Kryeministri Edi Rama ka ngritur flamurin e Partisë Demokratike të rrëzuar në tokë. Videoja e mëposhtme është xhiruar në ambientet e “TvKlan”, para një...

Covid 19/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin për 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për...

Covid 19/ BE do të dërgojë 650,000 doza vaksinash në Ballkanin Perëndimor

Në përputhje me vendimin që pa qenë të gjithë të sigurte, askush nuk është i sigurte, Bashkimi Evropian po angazhohet në mënyrë intensive që...

Rama në Berat: Shqipëria kampione e eksporteve bujqësore në rajon, gati paketën me 10...

Nga Berati kryeministri Edi Rama tha se në 8 vite janë rritur eksportet dhe janë ulur importet në vend. Investimet në bujqësi, tha Rama...

Këto janë pesë shenjat e horoskopit që shikojnë gjithmonë interesin e tyre

Këto shenja nuk bëjnë lëvizje të pamatura në jetën e tyre. Të gjitha zgjedhjet e tyre bëhen bazuar në interesin që kanë. Ato së...

Mbështetësi i PD-së pret në dyqan Bledi Çuçin dhe shtrëngojnë duart: Taksa zero për...

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste në qarkun Gjirokasër dhe kandidati për deputet, Bledi Çuçi, ka zhvilluar takime me disa nga bizneset e vogla në...

Berat, Rama: Në 25 prill o për Shqipërinë, o kundër saj!

Kryeministri Edi Rama nga Berati tha se në 25 prill shqiptarët duhet të votojnë për ekonominë e tyre, që ajo të rritet përmes projekteve...

Ja kush është magjistari i Europa League

Mund ta quani edhe “magjistari” i Europa League. Pavarësisht ekipeve ku shkon, rezultati është gjithmonë i njëjti. Në këtë kompeticion, asnjë trajner nuk ka...