02.12.2021 11:36
Home Tags Konsumatorët amerikanë

Tag: Konsumatorët amerikanë

Mbretëria e Bashkuar miraton ilaçin e ri kundër Covid-19

Agjencia Rregullatore e Barnave (MHRA) në Mbretërinë e Bashkuar ka miratuar një ilaç të ri kundër Covid, të njohur si Xevudy (sotrovimab). Ilaçi është i...

Video/ Fiks Fare publikon fotot e Sali Berishës me Enver Hoxhën: Ja si u...

Emisioni Fiks Fare në Top Channel ka publikuar fotot e rralla të Sali Berishës, ku ka analizuar të gjithë momentin. Por gjithashtu emisioni ka...

Epidemiologu Alimehmeti: Vaksinimi mbron edhe nga varianti Omicron

Mjeku epidemiolog Ilir Alimehmeti bëri sot apel për t’u vaksinuar kundër COVID-19, si mënyra më e mirë për të mbrojtur shëndetin. I ftuar në një...

Donaldin e merr malli për Semin, shihni ç’bën aktori

Pak para se të dilte nga “Big Brother VIP”, Semi i la Donaldit lodrën e saj të pellushit me kërkesën e tij. Ditën e sotme...

Merkel: Vala e katërt e Covid-19 duhet të ndalet

Kancelarja në largim e Gjermanisë Angela Merkel deklaroi se masat e reja të vendosura nga udhëheqësit gjermanë sot synojnë të thyejë valën e katërt...

Si u shkrepën fotot e Berishës në varkë me Hoxhajt dhe lidhjet e tij...

Në 10 dhjetor 2010, dy ditë pas festimeve të 8 dhjetorit, Sali Berisha në një intervistë me Blendi Feziun në TV Klan, iu përgjigj...

Intervista/ Ja si e mohoi Sali Berisha se është takuar me Enver Hoxhën dhe...

Sali Berisha ka mohuar që të ketë vizituar ndonjëherë ish-diktatorin Enver Hoxha. Gjithashtu ai tha se nuk e ka takuar asnjëherë atë. Në një rrëfim...

Fati yt/ Horoskopi, 3 dhjetor 2021

Dashi-Ditën e sotme do të lindin disa dyshime në dashuri, pavarësisht se po përjetoni momente të bukura bashkë. Ndërsa në punë dëshironi që të...

Pep Guardiola ngre në qiell Bernardo Silvën: Ai është lojtari më i mirë i...

Në verë rrugët mes Manchester City dhe Bernardo Silvës mund të ishin ndarë, pasi ylli portugez kërkoi largimin, madje emri i tij u lakua...

I përjashtoi Saliu, por faturën ia presin Bashës

Nga Pajtim Bello/ Pashallarët blu të të rënë nga vakti në Partinë Demokratike po shfyrjnë dufin ngaj Bashës. Kjo shfryrje dufi ngjan si në...