12.04.2021 06:59
Home Tags Komuniste

Tag: komuniste

Harry Kane kërkon largimin, Tottenham i vendos çmimin!

Harry Kane duket se është lodhur me qëndrimin te Tottenham, ku golat e tij po vlejnë vetëm për arritje personale, pasi ekipi nuk po...

BERLIN – Gjermania tejkalon tre milionë raste COVID-19

Gjermania kapërceu sot tre milionë raste infektimi me COVID-19, për shkak të një vale të tretë të epidemisë, e konsideruar nga kancelarja Angela Merkel...

Atdheu rikthehet si konkurrent, Blerimi thumbon keq në emision

Rikthimi i Atdheut në Për’Puthen ka sjellë edhe reagimin e Blerimit, i cili ka qenë një ndër konkurrentët që pëlqente Antonelën. Atdheu u shpreh...

Kinematografia në zi/ Ndahet nga jeta aktori i njohur

Joseph Siravo, aktori i njohur për rolet e tij në “The Sopranos” dhe “Jersey Boys”, ndërroi jetë të dielën pas një beteje të gjatë...

Ekskluzive/ LSI heq Luan Ramën nga lista e Vlorës, nuk e njeh si kandidat...

Lëvizja Socialiste për Integrim ka hequr Luan Ramën nga lista për kandidat në Vlorë.  Burimet brenda kësaj partie bëjnë me dije se LSI nuk...

Mediat: Futbollisti zikaltër do t’i bashkohet Milanit në fund të sezonit

Mbrojtësi Matia Kaldara me shumë gjasa do të rikthehet te Milani në fund të sezonit. 26-vjeçari është i huazuar te Atalanta, teksa në muajin...

“Si duket lagjja? Super fare”, gafa e radhës e Bashës: Si gjithë Tirana, si...

Nuk ndalen gafat e Lulzim Bashës gjatë kësaj fushate zgjedhore. Ditën e sotme kreu demokrat zhvilloi takime me biznese në zonën e Qesarakës në...

Këto janë shenjat e horoskopit që duan të ndryshojnë shpesh dekorimin e shtëpisë

PESHORJA-Nuk është çudi që Peshorja është në krye të listës. Ai është njeriu më i sofistikuar dhe elegant, që i pëlqen gjërat e shtrenjta...

Video epike/ Kur numri në database të del tjetër për tjetër

Database-t politike janë shndërruar në çështje dite në Shqipëri. Pavarësisht denoncimeve, duket se nuk mungojnë as situatat komike. Një prej tyre është dialogu që kanë...

Covid 19/ Ministria e Shëndetësisë: 125 raste të reja dhe 4 humbje jete në...

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën me dije të bilancin e covid në 24 orët e fundit Situata e COVID19 në 24 orët...