12.04.2021 07:03
Home Tags Komisioni i Jashtem

Tag: Komisioni i Jashtem

Mos u dashuroni kurrë me këto shenja horoskopi, astrologjia tregon cilat nuk shkojnë me...

Dashi (21 Mars-19 Prill) Nuk duhet të lidheni me një Bricjap! Dashi thyen rregulla ndërsa Bricjapi bën rregulla. Do ndiheni vazhdimisht të kritikuar dhe do...

BERLIN – Gjermania tejkalon tre milionë raste COVID-19

Gjermania kapërceu sot tre milionë raste infektimi me COVID-19, për shkak të një vale të tretë të epidemisë, e konsideruar nga kancelarja Angela Merkel...

Atdheu rikthehet si konkurrent, Blerimi thumbon keq në emision

Rikthimi i Atdheut në Për’Puthen ka sjellë edhe reagimin e Blerimit, i cili ka qenë një ndër konkurrentët që pëlqente Antonelën. Atdheu u shpreh...

Kinematografia në zi/ Ndahet nga jeta aktori i njohur

Joseph Siravo, aktori i njohur për rolet e tij në “The Sopranos” dhe “Jersey Boys”, ndërroi jetë të dielën pas një beteje të gjatë...

Ekskluzive/ LSI heq Luan Ramën nga lista e Vlorës, nuk e njeh si kandidat...

Lëvizja Socialiste për Integrim ka hequr Luan Ramën nga lista për kandidat në Vlorë.  Burimet brenda kësaj partie bëjnë me dije se LSI nuk...

Mediat: Futbollisti zikaltër do t’i bashkohet Milanit në fund të sezonit

Mbrojtësi Matia Kaldara me shumë gjasa do të rikthehet te Milani në fund të sezonit. 26-vjeçari është i huazuar te Atalanta, teksa në muajin...

“Si duket lagjja? Super fare”, gafa e radhës e Bashës: Si gjithë Tirana, si...

Nuk ndalen gafat e Lulzim Bashës gjatë kësaj fushate zgjedhore. Ditën e sotme kreu demokrat zhvilloi takime me biznese në zonën e Qesarakës në...

Këto janë shenjat e horoskopit që duan të ndryshojnë shpesh dekorimin e shtëpisë

PESHORJA-Nuk është çudi që Peshorja është në krye të listës. Ai është njeriu më i sofistikuar dhe elegant, që i pëlqen gjërat e shtrenjta...

Video epike/ Kur numri në database të del tjetër për tjetër

Database-t politike janë shndërruar në çështje dite në Shqipëri. Pavarësisht denoncimeve, duket se nuk mungojnë as situatat komike. Një prej tyre është dialogu që kanë...

Covid 19/ Ministria e Shëndetësisë: 125 raste të reja dhe 4 humbje jete në...

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën me dije të bilancin e covid në 24 orët e fundit Situata e COVID19 në 24 orët...