02.12.2021 07:36
Home Tags Koha

Tag: koha

Covid 19/ Numër rekord të infektuarish në Zvicër

Në Zvicër janë konfirmuar tre raste të variantit Omicron, ndërkohë që vazhdon rritja e numrit të infeksioneve. Gjatë 24 orëve të fundit vendi ka regjistruar...

3 shenja të horoskopit që u pëlqen të shohin të tjerët të kenë sukses

Kur ka qenë hera e fundit që jeni bërë i lumtur pasi keni parë mikun tuaj ose një person që njihni të ketë sukses?...

BE: Të bëhet e detyrueshme vaksina anti-Covid

Presidentja e Komisionit Evropian Ursula Von der Leyen deklaron se është momenti të nisin diskutimet për të bërë të detyrueshme vaksinën anti-Covid në Union. Sipas...

Mutacioni Omicron, Brataj zbulon simptomat: Rrufë, temperaturë 1-2 ditë dhe…

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka folur rreth variantit Omicron që ka shqetësuar të gjithë botën. Në emisionin “Open”, Alimehmeti ka bërë me dije se rritja...

‘Ik lahu se vjen erë’, Iliri vë në siklet Meridianin: Ti Beniada kujdes silikonin

Iliri ka një mision të rëndësishëm që i është ngarkuar nga “Vëllai i Madh”. Ai duhet të provokojë disa prej banorëve dhe duket se...

A ka hyrë mutacioni Omicron në Shqipëri? Zv.ministrja Rakacolli: Jemi në alert

Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ë ftuar në emisionin “Open” në Top Channel, u shpreh se në Shqipëri ende nuk është gjetur asnjë...

Nishani: Pas 11 dhjetorit, Basha s’do jetë më kryetar i PD

Bujar Nishani, ish-kryetar i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, në një intervistë për “Debat” nga Alba Alishani, në A2 CNN, deklaroi se “lëvizja e...

Interes nga të huaj për të investuar në Shqipëri

Ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Edona Bilali zhvilloi sot një takim me Vannino Vannucci, përfaqësues i kompanisë prestigjioze italiane “Vannucci Piante”. Kjo kompani...

Fati yt/ Horoskopi, 2 dhjetor 2021

Dashi-Jeni njerëz të thjeshtë prandaj keni mungesë taktike në lidhje me marrëdhëniet me njerëzit. Kjo mund t’iu lëndojë në disa raste. Thjeshtësia do të...

Nervozizmi i Berishës, me ata që nuk o dalin zot, kundër SHBA

Mero Baze/ Sot dëgjova Sali Berishën që sulmoi ish të persekutuarit politik, që sipas tij, kanë protestuar kundër qeverisë së PD, dhe që “nuk...