12.04.2021 06:04
Home Tags Koder Kamez

Tag: Koder Kamez

Këto janë shenjat e horoskopit, që duan të ndryshojnë shpesh dekorimin e shtëpisë

PESHORJA-Nuk është çudi që Peshorja është në krye të listës. Ai është njeriu më i sofistikuar dhe elegant, që i pëlqen gjërat e shtrenjta...

Video epike/ Kur numri në database të del tjetër për tjetër

Database-t politike janë shndërruar në çështje dite në Shqipëri. Pavarësisht denoncimeve, duket se nuk mungojnë as situatat komike. Një prej tyre është dialogu që kanë...

Covid 19/ Ministria e Shëndetësisë: 125 raste të reja dhe 4 humbje jete në...

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën me dije të bilancin e covid në 24 orët e fundit Situata e COVID19 në 24 orët...

Gazetari Mero Baze ironizon denoncimin e PD: Kam 15 vite që kritikoj Berishën dhe...

Botuesi i gazetës “TemA” ka ironizuar denoncimin e Partisë Demokratike lidhur me një database ku thuhet se parashikohet tendenca e votuesve se cilin do...

Të shpikësh “skandale” për hir të fushatës elektorale

Nga Alfred Peza/ Bërja publike e ekzistencës së një database që paskërkash PS e Tiranës, me emrat e votuesve dhe numrat e tyre të...

City e do me ngulm, ja pse Kayky konsiderohet Neymari i ri (Video)

Kayky konsiderohet Neymari i ri në Brazil dhe në orët e para të ditës së sotme e ka treguar pse. Sulmuesi 17-vjeçar ka shënuar...

Rama: Çdo rrugë tjetër mund të jetë një katastrofe, i kemi provuar dy herë...

Në një takim me gratë e qytetit në Elbasan, kryeministri Edi Rama nënvizoi se në këtë qytet janë bërë shumë gjëra. Rama tha se nuk...

Mjeku Gent Stroni: Vaksinimi masiv ka ndikuar në uljen e infektimeve! Rënie drastike e...

Vaksinimi i qyterarëve në vendin tonë ka ndikuar në rënien e shifrave të infektuarve me COVID-19. I këtij mendimi është mjeku infeksionist Gent Stroni. “Tashmë...

Rama: Shqipëria për t’u bërë e ardhmja jonë kërkon punë, jo receta magjike! Realizuam...

Gjatë një takimi me gratë në Elbasan kryeministri Edi Rama tha se shqiptarët kanë bërë disa zgjedhje më përpara që i kanë çuar drejt...

SHBA ‘fshikullon’ sërish Metën dhe Berishën, shpall Dvoranin kampion të Reformës në Drejtësi, më...

Ish-kryetari i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani, ka marrë vlerësimin e dytë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në harkun kohor prej...