12.08.2020 05:08
Home Tags Kampionati shqiptar

Tag: kampionati shqiptar

BE, 180 milionë euro për Shqipërinë/ Spiropali: Besimi i investuar tek ne nga familja...

Bashkimi Europian akordoi dje 180 milionë euro për Shqipërinë për të kufizuar pasojat ekonomike të shkaktuara nga pandemia COVID-19. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me...

Tirana, Kryeqyteti Europian i Rinisë në vitin 2022

Në Ditën Ndërkombëtare të Rinisë, kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha se në këtë vit të vështirë për vendin, të rinjtë treguan...

Messi nuk do të shkojë tek Inter-i

Dilema se cili është më i fortë mes Diego Amrando Maradona-s dhe Lionel Messi-t mbetet gjithmonë një temë shumë nxehtë në botën e futbollit....

Këtyre shenjave të horoskopit qëndroni larg

Përpara se të përfshiheni kokë e këmbë në një lidhje të re, kini parasysh që yjet mund të kenë planifikuar një fund të shëmtuar...

Statistikat e 6-mujorit/ Rritet prodhimi i energjisë nga parqet fotovoltaike

Diversifikimi i burimeve të prodhimit të energjisë po shihet me interes nga sipërmarrja private vendase dhe e huaj, që po rrit investimet në parqet...

Covid-19/ MSh: 141 raste dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se janë konfirmuar 141 raste dhe 3 viktima nga covid-19 në 24 orët e fundit. Gjatë 24 orëve...

Del rezultati i testit të dytë për COVID-19 për Erion Veliajn dhe bashkëshorten e...

Kryetari ii Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i është nënshtruar serish testit për Covid dhe ka mësuar se është shëruar nga virusi. Edhe bashkëshortja e...

Silvio Berlusconit me të dashurën e tij 53-vite më të re (Foto)

E përjavshmja ‘Chi’ ka botuar ekskluzivisht në numrin e sotëm imazhet e Silvio Berlusconit dhe të dashurës së tij Marta Fascina të kapur për...

Balotelli tregon pse e vlerëson Messin më shumë sesa Ronaldon

Mario Balotelli e ka komentuar deklaratën e tij të vitit të kaluar lidhur me Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon, duke sqaruar këtë herë pse...

Terapia me plazmë nuk është shpëtimtare, Rakacolli tregon situatën në dy spitalet COVID: Fluksi...

Zëvendës ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli, uroi që spitalet Covid3 e Covid4 të mos hapen, dhe pse përgatitjet për skenarët më të këqinj lidhur...