02.12.2021 10:58
Home Tags Jonida Shehu

Tag: Jonida Shehu

Ministrja Kushi dhe Ambasadori Del Monaco në lançimin e Masterit të ri në UT:...

Ministrja e Arsimit dhe Sportit Evis Kushi ka marrë pjesë në prezantimin e Masterit Shkencor në Drejtësi Tranzitore, i cili vjen si një bashkëpunim...

‘Open Ballkan’/ Rama- Tritan Shehut: Adreson nevojat e drejtpërdrejta të qytetarëve! Kuadër rregullator i...

Për kryeministrin Edi Rama, nisma ‘Open Ballkan’ është veçse një kuadër rregullator, as më shumë e as më pak se kuadri rregullator i BE,...

Manastirliu nxjerr njoftimin: Nga sot çdo qytetar mbi 18 vjeç mund të marrë dozën...

Prej ditës së sotme çdo qytetar i vendit mbi 18 vjeç do të ketë mundësinë të marrë dozën e tretë të vaksinës. Nëpërmjet një...

“Me Borën nuk jemi as miq”/ Atdheu rrëfehet: Jam fans i Donaldit, por Big...

Gjatë mbrëmjes live të së martës të reality show-t më të famshëm në Shqipëri, Big Brother Vip, Antonela ‘ka plasur bombën’ duke thënë se...

Mblidhet sot Kuvendi, deputeti i PD thërret në interpelancë Ramën

Kuvendi është mbledhur sot në seancë plenare, ku do të diskutohen një sërë projektligjesh. Ashtu siç edhe është njoftuar nga Kuvendi, seanca nisi në orën...

Nuk është mbretëresha! Ky person nga familja mbretërore ka më shumë ndikim në botë

Meghan Markle është personi nga familja mbretërore me më shumë ndikim në botë. Ajo madje tejkalon edhe mbretëreshën, pretendon një studim i ri. Një studim...

Çfarë duhet në hani në dhjetor, më të shëndetshmet e stinës

Në dhjetor duket sikur edhe ushqimet marrin ngjyra festive. Dhe nuk mund të mos mendosh për gjelin e detit të mbushur e të pjekur...

Conte: Tottenhami, sfida ime më e madhe deri tani

Antonio Conte ka thënë se udhëheqja e skuadrës së Tottenhamit është sfida e tij më e madhe deri tani në karrierë si trajner. Conte...

A po përpiqet ta motivojë?! Arjani plot vlerësime për Borën: Je prezantuesja më e...

Sot gjatë puntatë së ‘Për’puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë...

Varianti Omicron po alarmon Europën, sot mblidhet Komiteti Teknik i Ekspertëve

Komiteti Teknik i Ekspertëve do të mblidhet ditën e sotme, ku pritet të bëhet një analizë e situatës së COVID në vend. Mbledhja do...