09.12.2021 03:48
Home Tags Java 17

Tag: Java 17

Oracle prezanton Java 17

“Sot do të hiqni qafe një herë e përgjithmonë një person”/ Meri Shehu paralajmëron...

Dashi Sot Plutoni ne Bricjap do behet i pakalueshem nese nuk jeni te afte te dini te humbisni apo te dini te dashuroni deri ne...

Samiti/ Biden: Plan 424,4 milionë dollarë për mbrojtjen e demokracisë

Presidenti amerikan, Joe Biden njoftoi krijimin e një nisme presidenciale për mbrojtjen e demokracisë, në samitin e parë virtual global kushtuar kësaj teme. Plani...

“Kam punuar në diskotekë”, Beniada tregon sakrificat për të përballuar shkollimin e saj në...

Beniada ka treguar për Meridianin disa nga sakrificat që i është dashur të përballojë me qëllim shkollimin e saj. Ajo ka treguar se ekonomia e...

Zbardhen detajet/ Çfarë i tha Escobar Lulzim Bashës në takim

Gazetari Top Channel Muhamed Veliu ka mundur të mësojë detaje nga ajo çfarë Gabriel Escobar ka diskutuar në takimin me Lulzim Bashën. Vizita e Escobar...

Fjala e plotë/ Kryeministri Rama në Samitin e Demokracisë, organizuar nga Presidenti i Shteteve...

Fjala e plotë e kryeministrit Edi Rama në Samitin e Demokracisë, organizuar nga Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden. Kryeministri Rama u shpreh...

“Po vëre moj maskën”, Braçe revoltohet me deputetët: Ku i keni maskat? ISHP të...

Me tone të larta në Kuvend, deputeti Erjon Braçe, i bën thirrje deputetëve në Kuvend që të vendosin maskat, në kuadër të masave që...

Lojrat olimpike/ Kina: Vendet bojkotuese do të paguajnë pasojat

Kina kritikoi ashpër vendet që i janë bashkuar bojkotit diplomatik të Lojërave Olimpike Dimërore të Pekinit dhe theksoi se shumë personalitete nuk do të...

Fëmijët e prekur nga Omicron, shfaqet simptoma e pazakontë

Një simptomë e pazakontë e Omicron po shfaqet tek fëmijët, paralajmërojnë mjekët britanikë që janë ndeshur me raste të tilla. Të miturit sipas tyre, kanë...

Ibra: Rinovova me Milanin pa pyetur gruan, s’e di pse nuk e fitova kurrë...

Milani është eliminuar së fundi nga Champions League: “Jemi të zhgënjyer dhe na vjen shumë keq, por do të luftojmë për të fituar titullin...

Sabiani i kthen mbrapsht shaminë, Beatrix e mërzitur pyet këngëtarin

Sabiani dhe Beatrix kanë pasur një përplasje me njëri-tjetrin pas një deklarate që bëri këngëtari i njohur. Ai u shpreh se “kanë dalë në...