25.09.2020 01:44
Home Tags Jalë

Tag: Jalë

Veliaj: Ja pse PS do të fitojë sërish në 25 prill. Njerëzit e dallojnë...

Kreu i Bashkisë Erion Veliaj shprehet i bindur se PS do të fitojë edhe një mandat të tretë në krye të punëve të Shqipërisë....

“Marrëdhëniet e mia me Ramën janë më të mira sot, se dje”,Veliaj: Ata që...

Kryebashkiaku socialist i Tiranës ka argumentuar përse Partia Socialiste kërkon një mandat të tretë qeverisës. I ftuar në emisionin “Opinion” në Tv Klan, Veliaj...

Ahmetaj publikon dokumentet: Disa familje nuk duan bonusin e qirasë, qëndrojnë në çadra

Ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj i ftuar në emisionin ”Real Story” të Sokol Ballës i është përgjigjur me dokumente akuzave të opozitës për familjet...

LSI, kundër përfshirjes në listat e PD / Haxhinasto: Secila parti të tregojë peshën...

Ish ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto tha se do të votojë kundër nëse i kërkohet mendimi për të kandiduar me një listë...

Të tjera lëkundje tërmeti në mbrëmje, zhvendoset epiqendra

Të tjera lëkundje tërmeti janë ndjerë në Shqipëri gjatë mbrëmjes së të enjtes. Bëhet fjalë për një tërmet me epiqendër pranë Fierit. Të dhënat e...

Poloni, rritje rekord e infeksioneve me COVID-19

Polonia njoftoi një rritje rekord në rasteve të koronavirusit pasi infeksionet e reja arritën 1 136 në 24 orët e fundit, një nivel që...

Para apo pas buke, kur duhet pirë vaji i peshkut dhe vitaminat e tjera

Suksesi i suplementëve të vitaminave dhe mineraleve varet nga disa strategji të thjeshta. Në këtë artikull do të mësoni për mënyrat e sakta të...

Greqi, konfirmohen 342 raste të reja me koronavirus

Organizata Kombëtare e Shëndetit, EODY, në Greqi, njoftoi sot 342 raste të reja të koronavirusit në vend, ndërkohë që numri i përgjithshëm i rasteve...

Thaçi takon Veliajn dhe thotë fjalët më të mira për Tiranën: Puna juaj, shembull...

Falë punës dhe përkushtimit të kryebashkiakut Erion Veliaj, Tirana është shndërruar sot në një pikë graviteti për turistët e huaj dhe njëkohësisht një shembull...

Horoskopi për datën 25 shtator 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Në mëngjes mund të ndjeheni shumë të lodhur, si fizikisht ashtu edhe emocionalisht, por më vonë gjatë ditës do të...