27.11.2021 06:32
Home Tags Izraeli

Tag: izraeli

Berisha, një aksident nga i cili shpëtuan edhe ata që nuk ishin në makinë

Nga Lorenc Vangjeli/ Ndodh ndonjëherë që ka më shumë rëndësi si tregohet një ngjarje sesa si ka ndodhur vetë ngjarja. Rreth 30 vjet më...

Pas daljes nga ‘Big Brother VIP’, Fifi ka një surprizë për fansat

Pas daljes nga “Big Brother VIP”, Fifi iu ka bërë një surprizë fansave. Ajo ka publikuar në Youtube versionin demo të këngës “Diell”, tekstin...

Antonela VIP? Ja çfarë thotë Balina Bodinaku

Hyrja e Antonelës në ‘Big Brother VIP’ ka shkaktuar shumë diskutime në rrjet. Në dukje, për shumicën e audiencës ajo nuk duhet të jetë aty...

8 humbje jete/ Ministria e Shëndetësisë bën bilancin: Ja sa raste të reja me...

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi...

4 shenjat e Horoskopit që do të dëgjojnë gjithmonë kur flet

Sigurisht që ka shumë arsye pse dikush mund të jetë veçanërisht i etur për mënyra të reja të të menduarit dhe identiteti astrologjik i...

Lajçak: BE duhet të përshpejtojë procesin e zgjerimit për Ballkanin Perëndimor

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun Beograd-Prishtinë dhe çështje të tjera të Ballkanit Perëndimor, Miroslav Lajçak, thotë se nuk ka alternativë...

Manchester City ‘peshkon’ një emër të madh për sulmin

Harry Kane ishte dëshira e Manchester City-t për t’a transferuar nën urdhërat e trajnerit Pep Guardiola, ‘pistë’ e cila nuk u realizuar, sepse me...

Valoni lahet nudo, ja reagimi i vajzave

Valoni është konkurrenti më i ri i shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Gjatë këtyre ditëve, ai ka deklaruar se do të jetë personi...

Balluku inspekton punimet në Rrugën e Arbrit: Aksi do të hapet më 29 nëntor

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inspektuar këtë të shtunë Rrugën e Arbrit, ku po kryhen punimet e fundit para hapjes së...

Shenjat e horoskopit të cilat egoizmi i pengon të shfaqin dashurinë

Njerëzit i shprehin ndjenjat në mënyra të ndryshme, por për disa njerëz kjo është diçka krejtësisht e huaj. Ata e kanë shumë të vështirë...