07.07.2020 02:58
Home Tags Isli islami

Tag: isli islami

Maldini është drejt ikjes nga Milani

Drejtori ekzekutiv i Milanit, Ivan Gazidis, dëshiron t’ia Paolo Maldinit një rol të ri në klub, mirëpo Maldini, i cili tani e kryen detyrën...

Shumica e shkollave të dëmtuara nga tërmeti hapin dyert në 26 nëntor

Kryeministri Edi Rama siguroi sot se “një numër i konsiderueshëm i shkollave të dëmtuara nga tërmeti hapin dyert në 26 nëntor me standarde e...

Këto janë shenjat e horoskopit që bëjnë zgjedhje të gabuara në jetë

Të bësh zgjedhjet e duhura, është më shumë çështje mprehtësie se sa fati. Sigurisht ka edhe fati rolin e tij, por më së shumti...

Për këtë janë shoqet! Xhemi i kthen Evis Mulës përgjigjen që s’ia dha Arbana...

Mëngjesin e djeshëm, gjatë intervistës së saj në “Wake up”, Evis Mula tërhoqi vëmendjen me disa deklarata për Arbana Osmanin. Teka kujtonte kohët e...

BE parashikon rënie më të madhe ekonomike nga pandemia

Krahu ekzekutiv i Bashkimit Evropian parashikon që ekonomia e bllokut do të tkurret më shumë sesa pritej më parë, për shkak të pandemisë së...

Lleshaj inspektim për zbatimin e masave anti-COVID, thirrje qytetarëve: Njoftoni policinë për ata që...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Drejtori i Policisë së Tiranës Rebani Jaupi ditën e sotme kanë dalë në inspektim për zbatimin e masave...

Shërbimet online në Institutin e Sigurimeve Shoqërore/ 63 937 aplikime në gjashtëmujorin e parë...

Instituti i Sigurimeve Shoqërore është një nga pesë institucionet e varësisë së Ministrisë së Financave dhe Ekonomisë i cili prej 6 janarit të këtij...

Laguna e Kune-Vainit/ 80 vjet nga shpallja rezervat gjuetie, sot destinacion turistik

E shpallur e para zonë e mbrojtur në vend rreth 8 dekada më parë, laguna e Kune Vainit, 8 km larg Lezhës, cilësohet si...

Fury: Nëse mendoj për duelin ndaj Joshua e humbas më herët titullin

Boksieri britanik Tyson Fury, kampion bote në peshën e rëndë, u shpreh se në mendjen e tij për momentin është vetëm sfida e tretë...

COVID19/ Mbi 90 mijë teste në dispozicion, Manastirliu në Institutin e Shëndetit Publik: Rrisim...

“Kemi rritur në mbi 90 mijë teste në dizpocion të Insitutit të Shëndetit Publik për identifikimin e rasteve të reja me Covid19 në vendin...