05.07.2020 03:38
Home Tags Isa Mustafa

Tag: Isa Mustafa

“Ta bëjë mami një bebush tjetër?” Diskutimi epik i Rezartës me Herën për një...

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë prindër të një vogëlusheje me emrin Hera, e cila sigurisht është e llastuara e mamit dhe e babit....

Brenda dy viteve fitoi gjithçka, Jurgen Klopp flet për të ardhmen!

Nën regjinë e Jurgen Klopp, Liverpool vuri në jetë një shfaqje fantastike ku brenda dy vitesh arritën të fitonin dy trofe shumë të rëndësishëm,...

Durrësi pa energji elektrike më 7 korrik, ja zonat ku do stakohen dritat

Si pasojë e disa testimeve në në traktin 110 kV të linjës Rrashbull – Sallmone (Sukth), OSHEE njofton se do të jetë shkëputje të...

A respektohen masat kundër COVID-19? Task-Forcë zbret në terren, kontrolle në biznese: Kush thyen...

Task-Forca ka zbritur sot në terren ku ka kryer kontrolle nëse zbatohen masat anti-COVID në aktivitetet e biznesit. Gjatë kontrollit, inspektorët kanë parë nga afër...

Masat e reja në Kosovë/ Kthehet ndalimi i qarkullimit, mbyllen edhe lokalet gjatë natës

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, pas takimit me përfaqësuesit e institucioneve shëndetësore ka marr disa vendime për sa i përket pandemisë COVID-19. Hoti me...

Nguti për t’u bërë kandidat

Nga Artur Ajazi Të gjithë mandatdjegurit e Lulzim Bashës, ata që kanë fjetur “gjumë” prej 4 vitesh, dhe nuk kanë recituar asnjë fjalë për votuesit...

Dritan Hila tallet me Luli Bashën: Nuk nxjerr dot Berishën 76-vjeç nga PD, por...

Gazetari Dritan Hila ka komentuar premtimin e kryedemokratit Lulzim Basha se jo vetëm që do jetë kryeministri i ri, por do të nxjerrë edhe...

Kriza e trefishtë që po trondit sot botën

Rrezikut që infektimet e reja të dalin jashtë kontrollit, dhe të përhapen edhe një herë në nivel global, duhet t’i shtohet edhe kriza e...

Gjashtë arsyet pse kemi lëkurë më të thatë gjatë verës

Përkundër besimit që kemi thuajse të gjithë, lëkura e thatë nuk është vetëm problem gjatë dimrit. Dielli i verës, nxehtësia dhe ajri prezantojnë një...

“Njohje reciproke”, Hoti i prerë: Jemi në pritje të ftesës nga Amerika, kryeministri udhëheq...

Vetëm njohja reciproke siguron normalizim të marrëdhënieve Kosovë-Serbi, tha kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një intervistë ekskluzive për DW. DW: Kryeministër Hoti, morët detyrën...