28.11.2021 09:44
Home Tags Investim i ri në Bovillë

Tag: Investim i ri në Bovillë

Përse është më i rrezikshëm “Omicron”? Sallabanda: Dy herë më shumë mutacione se “Delta”

Mutacioni me i fundit i Covid 19, i quajtur “Omicron” tanimë është shumë pranë Shqipërisë për sa kohë ka mbërritur në disa shtete të...

Goditet banda e heroinës në Athinë, prangosen tre shqiptarë, mes tyre dhe 60-vjeçarja

Autoritetet greke kanë shkatërruar një bandë shqiptare të trafikut të drogës. Mediat në shtetin fqinj raportojnë së në përfundim të operacionit janë arrestuar 3 shqiptarë...

Nis rikonstruktimi i hidrovorit të Karavastasë/ Balla: Me pompat e reja, shmangen përmbytjet në...

Vendosja e pompave të reja elektro-mekanike japin siguri maksimale për evitimin e përmbytjeve Hidrovori i Karavastasë, i ndërtuar në vitin 1970 do t’i nënshtrohet një...

”Je ushqim i shpirtit”, Valoni i drejohet Beniadës me disa fjalë të ëmbla

Për të “avancuar” më shumë në raportin e tyre edhe Monika ka ndërhyrë me disa nga këshilla. “Thuaja ëmbël”,- i sugjeroi ajo Valonit si një...

FATI YT/ HOROSKOPI, 29 NËNTOR 2021

Dashi Ka shumë mundësi që të përfshiheni në një bashkëpunim të frytshëm, siç e keni dëshiruar prej kohësh. Me gjasë mund të bëni një blerje...

Athina “vishet” me ngjyrën e kuqe për nder të Festës së Flamurit

Sheshi “Omonia” në Greqi është ndriçuar me ngjyrën e kuqe mbrëmjen e së dielës me rastin e Ditës së Flamurit. Mbrëmjen e 28 Nëntorit...

Rregulli i ri në Shqipëri: Nëse shkaktoni aksident, do t’i nënshtroheni testit të drogës

Policia Rrugore ka bërë të ditur se kanë mbërritur testet e drogës, të cilat do të jenë të zbatueshme në fillim të vitit 2022...

Horoskopi javor 29 nëntor – 5 dhjetor 2021, ja parashikimi i yjeve për secilën...

Dashi Këtë javë do të merrni një ofertë ose do të gëzoni lëvdata për punën tuaj. Kjo do të jetë një javë e favorshme për...

Berisha po reagon si njeri i pasur, kundër SHBA

Nga Mero Baze Një nga përgjigjet që mund të merrni përse Sali Berisha është në listë të zezë së SHBA, familjarisht mes të tjerash si...

Varianti i ri i COVID, Izraeli ndalon udhëtarët që të hyjnë në vend

Izraeli do të ndalojë të huajt që të hyjnë në vend për 14 ditë dhe do të gjurmojë rastet për të ndaluar përhapjen e...