01.12.2021 02:34
Home Tags Interviste

Tag: Interviste

Bërtiti me të madhe për dashurinë e tyre, fshihet komenti i Beatrix nga fotografia...

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj e kanë shfaqur hapur pëlqimin ndaj njëri-tjetrit dhe janë më të afërt se kurrë. Ndonëse ka lënë historinë pezull...

Salah përkrah legjendave të futbollit, fiton çmimin që Messi se mori dot kurrë

Në Paris të Francës, Lionel Messi u shpall fitues i “Topit të Artë” për herë të 7-të në karrierën e tij, duke u bërë...

Yjet do të ‘puthin’ këtë shenjë të Horoskopit: Diçka e re po lind!

Dashi këtë muaj do jetë shenja më me fat, i përfshirë nga një pluhur i shkëlqyeshëm pozitiviteti. Kjo do ju bëjë joshës, falë edhe influkseve...

Ministri Peleshi takon homologun tij Gantz, Shqipëria dhe Izraeli së shpejti marrëveshje bashkëpunimi në...

Shqipëria dhe Izraeli do të nënshkruajnë një marrëveshje të re bashkëpunimi në fushën e mbrojtjes. Në vijim të vizitës së tij disa ditore në Izrael,...

Varianti i ri Omicron, Manastirliu apelon për vaksinimin: Në gatishmëri të shtuar, rikalibrim i...

Tiranë, 1 Dhjetor – Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu nga qendra e vaksinimit të përqendruar në stadiumin “Air Albania” tha se...

Berisha, miting në rrugët e Hasit: Të rikthejmë PD në shtëpinë e lirisë

Ish-Kryeministri Sali Berisha është pritur me entuziazëm nga demokratët e Hasit, ku i pranishëm ishte dhe kryetari i kësaj dege. Berisha ka ftuar demokratët që...

Balla uron aktorin Luftar Paja në 80-vjetorin e lindjes: Je krenaria e Gorishovës, Fierit...

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka uruar në 80-vjetorin e lindjes aktorin e madh të skenës shqiptare, Luftar Paja. Përmes një...

Sassoli: BE pa Shqipërinë e Ballkanin Perëndimor, ka një boshllëk të madh

Kryetarja e Kuvendit, znj. Lindita Nikolla, u takua sot në Bruksel me Presidentin e Parlamentit Evropian, z. David Maria Sassoli. Vizita e znj. Nikolla...

1000 kurthe dhe teli me gjemba

Nga Frrok Çupi Foltoret e këtij po duken e po zhduken ‘gëmushave’ në një marshim si iriqi. Sot ndodhet në Tropojë. 24 vjet më parë ishte...

Të dhënat nga Izraeli: Vaksina Pfizer është 90% efektive kundër variantit Omicron

Sipas të dhënave nga Izraeli, vaksina Pfizer është 90% efektive kundër variantit Omicron. Varianti Omicron u zbulua për herë të parë në Botsvana, dhe...