27.09.2020 02:55
Home Tags Inter

Tag: Inter

Eksportet e mineraleve dhe lëndëve djegëse drejt Spanjës llogariten 9.4 miliardë lekë

Eksportet e mallrave drejt Spanjës gjatë tetëmujorit të këtij viti llogariten mbi 11 miliardë lekë. Referuar të dhënave të publikuara nga Instituti i Statistikave...

Rritje rekord e infeksioneve të reja në Europën Qendrore

Sllovakia ka thyer rekordin e saj për rritjen ditore në numrin e rasteve të COVID-19 për të katërtën ditë radhazi, duke raportuar 522 infeksione...

Konstituohet Kuvendi i ri në Mal të Zi, propozohet emri i kryeministrit, duhet ta...

Deputetët e Kuvendit të Malit të Zi, këtë javë kanë votuar për pozitën e kryetarit të ri të Kuvendit , ku është zgjedhur deputeti...

4 mitet rreth gjumit që ju bëjnë edhe më të lodhur

Ka aq shumë studime në lidhje me kohëzjatjen e gjumit saqë është më e lehtë të konfuzoheni, sesa të kuptoni se cila praktikë është...

Mësojeni tani nëse jeni të varur nga celulari

Telefonat përveçse na ndihmojnë të komunikojmë ata kanë aftësi të shndërrohen sa hap e mbyll sytë në një udhëzues për gjithëçka duke na i...

Lazio arkëton tri pikët e para në Serie A

Lazio e ka mundur me rezultat 0-2 Cagliarin në udhëtim duke arkëtuar kështu pikët e para në Serie A. Lazzari shënoi për Lazzion në...

Ky është ushqimi i preferuar i Sarës dhe bebushes!

Shumë shpejt, pritjes së ëmbël do t’i vijë fundi dhe Sara Hoxha e Ledri Vula do të bëhen prindër për herë të parë. Sara...

Kura tradicionale me gjethe dafine për shëndetin

Gjethet e dafinës janë fantastike në vlerat çudibërëse që ofrojnë për shëndetin e mirë të të gjithë organizmit. Që nga lashtësia e deri në...

Vala e dytë e Covid? Mjeku Mezini: Ja si do e përballojmë

Mjeku Arjan Mezini foli këtë të shtunën në emisionin “Kjo Javë” me Nisida Tufën në News 24 dhe për përballimin e valës së dytë...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI, 27 SHTATOR 2020

Dashi Hëna dhe Venusi do të kalojnë tranzit në shenjën tuaj, duke favorizuar momentet e pasionit. Në punë vlera juaj nuk do të vihet...