23.09.2020 10:47
Home Tags Instagram

Tag: instagram

‘Nuk kemi kohë për vallen e Lulzim Bashës, as nuk kemi pritur që Lulzim...

Nga Ogerta Manastirliu/ Lulzim Basha është kthyer nga pushimet verore dhe me një lehtësi të mahnitshme, ka lajmeruar katastrofën! I ka kthyer mbledhjet me...

590 milionë lekë për nxitjen e punësimit/ Pritet të përfitojnë deri në 6 mijë...

Qeveria ka në dispozicion 590 milionë lekë për të zbatuar programet e nxitjes së punësimit për vititn 2020, ndërsa parashikon që nga këto programe...

Manastirliu: Jemi në një llogore me mjekët për një qëllim të përbashkët, në 2021...

Tiranë, 23 Shtator - Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, e ftuar në emisionin "Real Story", duke i'u përgjigjur pyetjes për protestën...

Conte: Reforma e politikës së migracionit në Europ, një hap i rëndësishëm

Kreu i qeverisë italiane, Giuseppe Conte tha sot se propozimi i Komisionit të Brukselit për një politikë të re migracioni përfaqëson një hap të...

Manastirliu tregon skenaret: Ja si do të përfshihen spitalet rajonale për trajtimin e pacientëve...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur hapje  e Spitaleve rajonale nëse do të plotësohen me pacientë 550 shtretërit...

Një asteroid pritet të kalojë fare pranë Tokës këtë javë

Këtë javë, në 24 shtator, një asteroid i vogël pritet të kalojë pranë Tokës. Zbulimi u bë nga Mt. Observatori Lemmon, në Arizona, dhe...

Denaj jep lajmin: Pas mjekëve, vëmendja do të përqëndrohet te arsimi

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj, tha se pas rritjes së pagave të mjekëve e infermierëve, vëmendje do marrë edhe arsimi. E ftuar...

Ku ndahen Lulzim Basha dhe Ilir Meta për 25 prillin!

Nga Alfred Peza Është gjithnjë e më e qartë se ka një vijë sjellje shumë të ndryshme të Ilir Metës, nga ajo e Lulzim Bashës,...

Shqipëria pjesë e mekanizmit Covax për sigurimin e vaksinës anti-Covid, Manastirliu: Kemi parapaguar për...

Tiranë, 23 Shtator- Qeveria shqiptare ka garantuar mbështetjen financiare për sigurimin e vaksinës anti-Covid. Shqipëria është pjesë e mekanizmit Covax që përfshin mbi 80...

Rritja e pagave të mjekëve e infermierëve me 40%, ministrja Anela Denaj: Ja kur...

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj, tha sot në emisionin ‘Open” se rritja e pagave të infermierëve dhe mjekëve do të bëhet në...