29.05.2020 02:49
Home Tags Horoskopi

Tag: horoskopi

Arsyet që çojnë drejt ndarjes secilën nga shenjat e horoskopit

Arsyet pse një çift vendos t’i japë fund një lidhjeje janë të ndryshme. Problemi është relativ, dhe për disa është shumë i madh e...

Kishte një nga shpërthimet më të shpejtë në botë/ Si e vuri Turqia nën...

COVID-19 erdhi vonë në Turqi – më 11 mars – por shpejt u gjend në çdo cep të vendit. Brenda një muaji ishin prekur...

Meta humb toruan: Me apo pa konsensus, do shpall datën e zgjedhjeve të ardhshme

Presidenti Ilir Meta tha sot se pret me padurim konsensusin për Kodin Zgjedhor dhe do ta miratojë sapo të bëhet e mundur.Meta paralajmëroi se...

Zgjedhorja, Meta: Nëse palët bien dakord, do t’i firmos menjëherë ndryshimet në Kod

Presidenti Ilir Meta ka dalë në komunikimin javor për gazetarët ku ka bërë të ditur axhendën e tij të aktiviteteve.Duke u ndalur te Kodi...

Luana Vjollca blen një byzylyk 6 mijë euro

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca është një nga personazhet më të dashur për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan...

Roli i Messit në fushë nuk është aty ku duhet

Brenda disa viteve, Lionel Messi mund të bëjë rolin e Xavi, që ky i fundit e kryente dikur te Barcelona. Kështu mendon ish-ndihmësi i...

Shenjat më hakmarrëse të zodiakut

Hakmarrja si koncept hap shumë debat. Disa thjesht falin, disa falin dhe harrojnë dhe disa të tjerë, as nuk falin, as nuk harrojnë dhe...

Pas pandemisë Greqia hap kufijtë për turistët nga 29 vende, në listë edhe Shqipëria

Greqia do të hapë kufijtë me 29 vende duke filluar nga 15 qershori, për turistët me fluturime Athinë dhe Selanik. Lista e 29 vendeve u...

Dafina për kuzhinierë e politikanë, por të paktën, mjekët u rikthyen

Nga Lorenc Vangjeli: Në Shqipëri dhe kudo gjetkë ata janë shkëlqimi i çdo televizioni. Në qiellin gjithmonë e më të ulët të ekraneve me ngjyra,...

Sabiani bën ndryshimin e guximshëm në pamje, as nuk njihet më

Sabiani mbetet prej vitesh një nga këngëtarët më të dashur për publikun, këngët e tij hite dëgjohen kudo dhe gjithashtu është shumë i komentuar...