20.04.2021 02:41
Home Tags Horoskopi

Tag: horoskopi

145 mijë vaksina Pfizer nga BE, Rama: Analistët gjithologë dhe politikanët llogjellogë të mos...

Postimi i plotë i Ramës në Facebook: Shqipëria siguron dozën e dytë më të madhe nga kontrata e Bashkimit Europian me 6 vendet e...

Cubat dhe lëtyrat e kësaj fushate

Nga Artur Ajazi/ Kjo fushatë, fatmirësisht tanimë e ka përcaktuar fundin e tranzicionit të trishtë politik në Shqipëri. E atij tranzicioni, që veshi me...

Video/ Antonela mbyllet në tualet duke qarë pas emisionit, ja çfarë ndodhi

Përplasja mes Blerimit dhe Antonelës në puntatën e djeshme të "Përputhen", ka bërë që konkurrentja pas emisionit të dalë duke qarë e ofenduar. "Përputhen demaskime",...

S’ka pse burgoset Ndriçim Jonuzi?

Nga Frrok Çupi/ Të gjithë janë vënë në ndjekje të Ndriçim Jonuzit; ndërsa ky është kthyer në asgjësues të ‘familjes’ së vet politike. Ndriçimi...

“Lali Erin nuk e ndërroj me asnjë”, Rama: Duhet karakter të gjuash te numri...

Nga Njësia 5 në kryeqytet, Kryeministri Edi Rama deklaroi se kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, nuk e ndërron me asnjë. Duke e vlerësuar...

Pas vdekjes së Princit Philip, Mbretëresha Elizabeth merr vendimin e papritur për veten

Pjesëtarët e familjes mbretërore i dhanë lamtumirën e fundit dy ditë më parë Princit Philip, i cili ndërroi jetë në moshën 99-vjeçare. Në funeralin...

“Neymar ëndërronte të luante kundër Messit, Superliga ia mundëson”

Sekretari i përgjithshëm i Superligës, që ka shkatuat tërmet në futbollin europian, Anas Laghrari, ka mbrojtur projektin e ri, duke këmbëngulur se lojtarët më...

Argument/ Kina po intensifikon fazën e tretë të mohimit të saj të gj enocidit

Nga Fred Hiatt/ Në fillim, kur disa gazetarë të guximshëm në Radio Free Asia filluan të paralajmëronin botën për ngjarjet e tm errshme që...

Gjiknuri: Në PD janë të njëjtat fytyra. Çfarë do bëjë Luli më shumë nga...

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri zhvilloi takime elektorale me banorë të Pilurit dhe Kudhësit, pjesë e Bashkisë së...

Zbulohet lista e patronazhistëve të PD, me numra telefoni dhe të gjitha të dhënat...

Prej një jave tashmë 'arenën politike' në vend e ka pushtuar debati dhe ethet e 'patronazhistëve'. Një 'skandal' i ngritur si një 'furtunë në...