07.12.2021 07:19
Home Tags Henry Olsen

Tag: Henry Olsen

FATI YT/ HOROSKOPI, 7 DHJETOR 2021

Dashi Largohuni nga ata persona të cilët ju gjykojnë vazhdimisht. Mund të bëni edhe pa ta. Do të ndiheni të kënaqur edhe vetëm me shoqërinë...

Italia regjistroi 9,503 të infektuar dhe 92 humbje jete në 24 orë

Në 24 orët e fundit në Itali janë konfirmuar 9,503 raste të reja me koronavirus nga 301,560 teste të kryera. Po ashtu, autoritetet e...

“Kam angazhime të tjera”/ Kjo modele e njohur ka refuzuar hyrjen në “Big Brother...

Një modele shumë e njohur ka refuzuar hyrjen në “Big Brother”. Bëhet fjalë për Oriola Marashin, e këtë e ka konfirmuar e ëma e saj,...

“Tregohu njëherë burrë”/ Debate dhe akuza mes Arjanit dhe Bashkimit, çfarë di opinionisti për...

Alvisa dhe Bashkimi vazhdimisht kanë pasur debate të ashpra me opinionistin Arjan Konomi në “Për’puthen”. Kur Alvisa dhe Bashkimi u deklaruan për njëri-tjetrin në “Për’puthen...

SHBA, “dorë të fortë” për negociatat, Escobar i dërgon sinjale BE-së!

Zëvendësndihmës sekretari amerikan për çështjet europiane, Gabriel Escobar, deklaroi pas takimit me ministrin e jashtëm maqedonas Bujar Osmani, se Shtetet e Bashkuara po punojnë...

Klopp para Milanit: Nuk mund t’i zëvendësoj të gjithë, emocionuese të luash në San...

Jurgen Klopp është entuziast para sfidës ndaj Milanit. Në konferencën për shtyp trajneri i Liverpoolit theksoi se është emocion shumë i madh të luash...

Boksieri shqiptar ekzekutohet me breshëri plumbash në derën e palestrës

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur rreth 1 orë më parë në Greqi, ku viktimë ka mbetur boksieri i njohur me origjinë shqiptare,...

Deputetja e PD-së: Do marr pjesë tek të dyja Kuvendet, edhe me 11 edhe...

Deputetja e PD për Korçën Sorina Koti ka deklaruar se do të marrë pjesë në të dyja Kuvendet, atë të datës 11 të thirrur...

Nuk do ta besoni! Ish-konkurrenti i ‘Për’puthen’ rrëfen se ka bërë operacion plastik

Argjend Rraci, ish-konkurrent i ‘Për’puthen 3’ ka rrëfyer në një intervistë për ‘Prive’ se ka bërë operacion hundën para 2 vitesh. Ish-konkurrenti nuk kishte kompleks...

Partizanët e rrotacionit që sot kërkojnë rikthimin e dinosaurëve Meta-Berisha

Nga Ylli Pata Kur Sali Berisha shpalli largimin nga kreu i PD-së si pasojë e humbjes së vitit 2013, ky largim ka qenë një refren...