02.07.2020 12:08
Home Tags Hena

Tag: hena

COVID 19/ 2 rastet e reja në Korçë, një i ri dhe një grua...

Në komunikatën e përditshme, teksa deklaroi se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 3 humbje jete dhe 82 të infektuar, Ministria e Shëndetësisë...

Merkel ka gjashtë muaj kohë për të shpëtuar Europën

Kancelarja gjermane, Angela Merkel nuk e konsideron një çështje biografie, por askujt nuk i shpëton fakti se ky semestër europian në dorën e Gjermanisë,...

Këto janë shenjat e horoskopit më me fat për korrikut; Ja cila mban vendin...

Shenja e gaforres do të jetë më me fat për muajin e ri të korrikut, pasi renditet në vendin e parë në listën me...

Kupa e Shqipërisë! Sot luhen gjysmëfinalet e para

Në Elbasan Arena Kukësi do të presë Teutën në një ndeshje që do të luhet në orën 20:45. Pritet që kjo ndeshje të jetë...

Ruçi i përgjigjet Murrizit për draftin e “Zgjedhores”: Kam 15 ditë që ju kam...

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi i është përgjigjur akuzave të deputetit të opozitës së re Myslim Murrizi sa i përket draftit të reformës zgjedhore...

Rama inspekton rindërtimin e shkollës në Kavajë që u shemb nga tërmeti: Më shumë...

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar ditën e sotme kantierin e ndërtimit të një shkolle në Kavajë, e cila u dëmtua rëndë nga tërmeti i...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 82 raste të reja, 3 humbje jete dhe 43 të...

Ministria e Shëndetësisë apelon për mbajtjen e maskës, si mënyra më e mirë për të kufizuar përhapjen e COVID19 Dr. Rovena Daja Instituti i Shëndetit...

Guardiola konfirmon se Sane po shkon në Bayern Munich

Pep Guardiola ka konfirmuar se Leroy Sane po e braktis Manchester Cityn për t’iu bashkuar gjigantit gjerman Bayern Munich. Bayerni dhe City arritën marrëveshje...

Këto tiparet të veçanta të shenjave të horoskopit do t’ju habisin

Sado që përpiqemi të jemi pjesë e shoqerisë dhe ti përshtatemi asaj, gjithsecili nga ne e ka një tipar të vecantë që e dallon....

Menaxheri i Dua Lipës: Mund të kemi një bashkëpunim me Madonnën që do thyejë...

Dua Lipa mund të vijë së shpejti në një bashkëpunim me Madonnën, sipas menaxherit të saj. Ben Mawson gjatë një interviste për “Music week”,...